همشهری آنلاین: توانمندی ها، دستاوردها و محصولات راهبردی صنعت دفاعی کشور طی نشست امروز سه شنبه وزیر امور خارجه، معاونین، مدیران، سفرا و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با مسئولان وزارت دفاع تبیین و معرفی شد.

امیر حاتمی

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، در این نشست که وزیر دفاع، معاونین و مدیران عامل سازمان ها و صنایع نیز حضور داشتند؛ گزارشی از توانمندی های صنعت دفاعی در حوزه های موشکی، زرهی، دریایی، تسلیحاتی، هوایی، الکترونیک، هوافضا، تحقیق و پژوهش و نظایر آن ارائه شد.

معاونین و مدیران عامل سازمان های وزارت دفاع، ضمن تبیین هر چه بیشتر جایگاه صنعت دفاعی با تشریح اینکه وزارت دفاع توانسته است با وجود تحریم های همه جانبه در حوزه های دفاعی و نظامی به دستاوردهای گرانقدری دست یابد، بیان کردند: این وزارتخانه برای تقویت قدرت بازدارندگی و ارتقای توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی فروگذار نکرده که حاصل آن همراه با سایر تمهیدات دفاعی، دستیابی به شرایط دفاع اطمینان بخش در چارچوب بازدارندگی فعال است.

در پایان این نشست معاونین وزیر امور خارجه، مدیران، سفرا و روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور با حضور در نمایشگاه دائمی دستاوردهای وزارت دفاع، از نزدیک در جریان توانمندی ها و دستاوردهای این وزارتخانه قرار گرفتند.

کد خبر 412315

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار