همشهری آنلاین: کارخانه تولید و مونتاژ مهمات کالیبر متوسط در صنایع دفاعی اصفهان با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افتتاح شد.

دفاع

به گزارش فارس، کارخانجات تولید و مونتاژ مهمات کالیبر متوسط در صنایع دفاعی اصفهان امروز با حضور امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افتتاح شد.

امیر سرتیپ حاتمی که برای بازدید و سرکشی از صنایع دفاعی وزارت دفاع به اصفهان سفر کرده است در بدو ورود پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا در محل یادمان شهدای صنایع دفاعی اصفهان، در نخستین برنامه، کارخانجات تولید و مونتاژ مهمات کالیبر متوسط صنایع دفاعی اصفهان را افتتاح کرد.

حاتمی در این مراسم افتتاح کارخانجات تولید و مونتاژ مهمات کالیبر متوسط صنایع دفاعی اصفهان را در راستای تحقق فرامین فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) مبنی بر تقویت همه جانبه بنیه دفاعی جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: این کارخانه با همت و تلاش جهادی همه کارکنان، مدیران و متخصصان صنایع دفاعی اصفهان راه اندازی شده است.

وی در ادامه در بازدید از این کارخانجات، در گفت وگوی صمیمانه با مدیران و متخصصان صنایع دفاعی اصفهان در جریان تولیدات محصولات دفاعی این صنایع قرار گرفت.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پس از این بازدیدها در جمع کارکنان، مدیران و متخصصان این صنایع با اشاره به موفقیت های جمهوری اسلامی ایران در منطقه و عرصه بین الملل اظهار داشت: امروز کشورمان با توجه به جایگاه خاص و موقعیت ویژه ای که در منطقه و عرصه بین الملل دارد همواره مورد تهدید دشمن قرار گرفته و با توطئه های مختلف به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

حاتمی اقدام و عمل متخصصان و کارکنان صنعت دفاعی را سدی در برابر توطئه ها و تهدیدات و تحریم های دشمنان عنوان کرد و افزود: با تدابیر و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی)، حمایت های همه جانبه دولت خدمتگزار و اقتدار و ایستادگی ملت و نیروهای مسلح مقتدر کشورمان توانسته ایم در برابر دشمنان ایستادگی کنیم و تمام توطئه های آنان علیه کشور خنثی شده است.

وی تصریح کرد: بحمدالله امروز به لطف الهی سایه تهدیدات نظامی از سر نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیزمان برداشته شده و با تلاش متخصصان صنعت دفاعی و تولیدات نوین این وزارتخانه تهدیدات دشمنان دیگر اثری ندارد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در همین زمینه تاکید کرد: بی شک ایستادگی و مجاهدت متخصصان صنعت دفاعی در سنگر تولید ملی و صنایع دفاعی نقش به سزایی در موفقیت های روزافزون کشور خواهد داشت.

حاتمی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با تدبیر نورانی و بلندشان که وزارت دفاع را معاون پشتیبانی فرماندهی کل قوا نامیدند؛ مسیر موثر و اصلی را برای این وزارتخانه ترسیم کردند که آثارش به وضوح در پیشرفت های روزافزون صنعت دفاعی و نیروهای مسلح قابل مشاهده است و ان شاالله این مسیر با قدرت هر چه بیشتر تداوم خواهد داشت.

وی مهمترین وظیفه وزارت دفاع را پشتیبانی از نیروهای مسلح دانست و ادامه داد: نیروهای مسلح کشورمان در مقابل همه تهدیدات و دشمنی های نظام سلطه چون کوهی استوار قد برافراشته اند و بحمدالله این وزارتخانه نیز به پیشرفت های خوبی در زمینه ساخت و تولید تجهیزات نظامی پیشرفته جهت تامین نیازهای نیروهای مسلح کشور دست یافته است.

حاتمی با اشاره به بازدید امروز خود از صنایع دفاعی اصفهان اظهار داشت: باید تمام کارها و اقداماتی که در وزارت دفاع و صنایع دفاعی انجام می شود موثر و متناسب با شرایط و نیاز نیروهای مسلح باشد تا بتوانند ماموریت های خطیر خود را به نحو شایسته انجام دهند.

وی با بیان اینکه با تلاش و همت متخصصان صنایع دفاعی افق های روشنی را پیش روی خود می بینیم، گفت: از اینکه می توانیم با اراده ای مستحکم و قوی و عزمی جزم در راستای اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران قدم برداریم خداوند متعال را شاکریم و به مردم عزیزمان این قول را می دهیم که در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای در مسیر اقتدار دفاعی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وی در پایان این بازدید از تلاش همه کارگران، متخصصان و مدیران صنایع دفاعی اصفهان قدردانی کرد.

کد خبر 412859

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار