همشهری آنلاین: سازمان لیگ زمان برگزاری سوپر جام را ۲۹ تیر اعلام کرده است اما استقلال بین ۳۱ تیر تا ۲ مرداد از اردوی خارجی به تهران برمی‌گردد.

سرخابی

استقلال تهران مخالف زمان برگزاري بازي سوپر جام است اما سازمان ليگ اين زمان را تغيير نداده و اعلام كرده است كه 29 تير برگزار خواهد شد.

در همين حال صبح امروز ( جمعه 22 تير)  پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال در گفتگوی زنده تلویزیونی زمان بازگشت تيم از اردوی ترکیه را بین ۳۱ تیر تا ۲ مرداد اعلام کرد.به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، سعید فتاحی در مورد برگزاری سوپرجام فوتبال ایران گفت: استقلال هیچ نامه مبنی بر انصراف از حضور در سوپرجام به سازمان لیگ ارایه نکرد است.

از سوي ديگر، رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران در گفت‌‌وگو با مهر، بیان داشت: این باشگاه نامه‌ای به ما نوشت و پیشنهاد برگزاری این مسابقه را در تاریخی دیگر داد. در مورد این پیشنهاد باشگاه استقلال نیز با جواد قراب عضو هیات مدیره باشگاه استقلال نشستی برگزار کردیم و گفتیم که با توجه به حضور دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا امکان برگزاری سوپرجام در تاریخ دیگر وجود ندارد زیرا مسابقات دو تیم در طول فصل فشرده تر خواهد شد.

وی افزود: در صورتیکه باشگاه استقلال نامه انصراف خود را از حضور در سوپرجام به سازمان لیگ اعلام کند در آنصورت سازمان لیگ پرسپولیس را ۳ بر صفر برنده دیدار سوپرجام اعلام می‌کند و جام قهرمانی را طی مراسمی به باشگاه پرسپولیس اهدا می‌کنیم. پرونده باشگاه استقلال نیز به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع می شود و احتمالا با جریمه سنگینی مواجه خواهد شد.

کد خبر 410537

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار