همشهری آنلاین: رئیس جمهور بنا به دعوت رسمی رؤسای جمهور سوئیس و اتریش، و در راس یک هیات بلندپایه اقتصادی و سیاسی دوشنبه ۱۱ تیر به این دو کشور سفر می‌کند.

روحانی

به گزارش مهر،معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور بنا به دعوت رسمی رؤسای جمهور سوئیس و اتریش، فردا به این دو کشور سفر می‌کند.

پرویز اسماعیلی افزود: حجت الاسلام حسن روحانی در صدر یک هیأت بلندپایه سیاسی و اقتصادی فردا به دعوت رئیس جمهور سوئیس برای سفری دو روزه به برن سفر می‌کند.

وی اظهار داشت: دیدار و مذاکره با رئیس جمهور سوئیس، دیدار با ایرانیان مقیم و نیز امضای اسناد همکاری در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی از مهم‌ترین برنامه‌های آقای روحانی در سفر به سوئیس است.

اسماعیلی افزود: رئیس جمهور سپس با دعوت رسمی رئیس جمهور اتریش، برن را به مقصد وین ترک خواهد کرد.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور خاطرنشان کرد: دیدار با هموطنان مقیم اتریش، دیدار و مذاکره با رئیس جمهور و همچنین صدر اعظم اتریش و نیز امضای اسناد در عرصه های مختلف همکاری از مهم ترین برنامه های پیش بینی شده آقای روحانی در وین خواهد بود.

اسماعیلی گفت: رئیس جمهور را در سفر به اروپا تعدادی از وزرا و مقامات سیاسی و اقتصادی همراهی می‌کنند و همچنین گروهی از کارآفرینان و فعالان بخش خصوصی کشورمان با حضور در سوئیس و اتریش با طرفین تجاری خود مذاکره خواهند کرد.

کد خبر 409520

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار