همشهری آنلاین: شاگردان یواخیم لوو با شکست ۲ بر صفر برابر کره‌جنوبی خیلی زود با جام جهانی وداع کردند.

آلمان کره جنوبی

به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای مرحله گروهی جام جهانی روسیه دو تیم آلمان و کره جنوبی برابر هم قرار گرفتند که گزارش زنده این دیدار را در زیر می خوانیم.

  • نیمه اول

دیدار دو تیم با سوت مارک گیگر از کشور آمریکا آغاز شد. برخلاف تصورات، کره جنوبی بازی را هجومی آغاز کرد و تا دهانه دروازه این تیم هم پیش رفت اما از رسیدن به دروازه مانوئل نویر بازماند.

میراسلاو کلوزه و یروم بواتنگ نیز این بازی را از نزدیک در ورزشگاه کازان تماشا می‌کنند.

با وجود گذشت ۱۰ دقیقه از زمان بازی هیچ کدام از دو تیم موفق به خلق موقعیت جدی نشدند اما آلمان ها به دنبال راه نفوذ به سمت دروازه کره جنوبی‌ هستند.

آلمانی‌ها می توانستند در دقیقه ۱۴ دروازه کره جنوبی را تهدید کنند اما انتخاب اشتباه گورتزگا برای پاس دادن منجر به رفتن توپ به کرنر شد و خطری جدی از دروازه هیون وو دور شد.

در دقیقه ۱۹، ضربه ایستگاهی بازیکن کره به سوی دروازه آلمان با دفع ناقص نویر همراه بود و قبل از اینکه توپ در بازگشت به دیگر بازیکن کره‌ای برسد، توسط دستان نویر به کرنر رفت و ضربه کرنر هم نتیجه‌ای برای این تیم به دنبال نداشت.

در دقیقه ۲۵، ارسال توپ توسط بازیکن کره جنوبی به روی دروازه آلمان و دفع ناقص مدافعان این تیم توپ را مقابل محوطه شش قدم به سون هیونگ مین رساند اما ضربه محکم او فاقد دقت لازم بود.

در دقیقه ۲۸، سانتر محکم مارکو رویس به روی دروازه کره جنوبی، قبل از رسیدن به هم تیمی هایش توسط مدافعان این تیم آسیایی دفع شد و به کرنر رفت.

در دقیقه ۴۰، شوت بازیکن آلمان به سو دروازه آلمان با دفع دو مرحله ای جو هیون وو همراه شد.

در دقیقه ۴۳، موقعیت خوبی برای آلمان فراهم شد که شوت ورنر هم به دیرک دروازه کره‌جنوبی اصابت کرد اما قبل از آن داور آمریکایی خطای بازیکن آلمان را اعلام کرد.

در دقیقه ۱+۴۵، شوت مسوت اوزیل به سمت دروازه هیون وو با تکل خوب بازیکن کره‌جنوبی همراه بود و توپ از رفتن به سمت دروازه این تیم منحرف شد.

  • نیمه دوم

نیمه دوم این دیدار با یک حمله نصفه و نیمه از سوی کره‌جنوبی آغاز شد که نویر به راحتی توپ را در آغوش کشید.

در دقیقه ۴۸، ضربه گورتزکا به سمت دروازه کره جنوبی با واکنش خوب هیون وو همراه شد و خطری جدی از روی دروازه کره‌جنوبی دور شد.

در دقیقه ۵۱، سانتر خوب بازیکن آلمان به روی دروازه کره جنوبی با ضربه روی پای تیمو ورنر همراه شد و توپ با اختلاف اندکی از کنار دیرک عمودی دروازه کره‌جنوبی عبور کرد.

در دقیقه ۵۳، سانتر کیمیش به روی دروازه کره‌جنوبی قبل از رسیدن به ورنر توسط بازیکنان کره‌جنوبی به کرنر رفت و ضربه کرنر هم ثمری برای آلمان نداشت.

در دقیقه ۶۴،‌ کرنر بازیکنان آلمان در داخل محوطه جریمه به تیمو ورنر رسید اما این بار هم شوت او دقیق نبود و راهی اوت شد.

در دقیقه ۶۷، کره جنوبی حمله خوبی را روی دروازه آلمان تدارک دید و حتی مهاجم این تیم با نویر تک به تک شد اما تعلل بیش از حد منجر به از دست رفتن این فرصت شد.

در دقیقه ۶۸، سانتر جاشوا کیمیش به روی دروازه کره جنوبی با ضربه سر ماریو گومز همراه بود که توپ در دستان هیون وو قرار گرفت.

دقیقه ۷۸، ضد حمله کره‌ای‌ها توپ را به هیونگ مین سان رسید و ضربه این بازیکن به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۳، شوت ماریو رویس از کنار دروازه کره جنوبی عبور کرد تا همچنان بازی با تساوی بدون گل جریان داشته باشد.

در دقیقه ۸۶، سانتر کیمیش با ضربه مت هوملس از بالای دروازه کره ‌جنوبی به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۸، شوت بازیکن کره جنوبی از پشت محوطه جریمه آلمان به راحتی در آغوش نویر قرار گرفت.

گل (کره جنوبی): در دقیقه ۱+۹۰، کره جنوبی دروازه مانوئل نویر را باز کرد اما بالا رفتن پرچم کمک داور بازی به نشانه آفساید خیلی زود به خوشحالی کره‌ای خاتمه داد و گل مردود اعلام شد. در ادامه داور بازی از ویدئو چک استفاده کرد و مشخص شد گل کره‌جنوبی سالم بوده و کره جنوبی با یک گل از حریف نامدار خود پیش افتاد.

گل (کره جنوبی): در دقیقه ۶+۹۰ در حالی که مانوئل نویر برای زدن گل تساوی دروازه تیمش را ترک کرده بود، توپ را لو داد و روی یک ضد حمله جا ماند و سون هیونگ مین توانست دروازه خالی این تیم را باز کند.

در دقیقه ۸+۹۰، آلمان می توانست دروازه کره‌جنوبی را باز کند اما هیون وو مانع از این اتفاق شد.

این دیدار در نهایت با پیروزی ۲ بر صفر کره جنوبی تمام شد تا آلمان در این گروه با ۳ امتیاز قعرنشین شود و کره جنوبی جای این تیم را با همین امتیاز در رده سوم بگیرد. همچنین سوئد و مکزیک با ۶ امتیاز و به ترتیب در رده های اول و دوم این گروه قرار گرفتند و به دور بعد صعود کردند.

اطلاعات بازي:

  • تداور: مارک گیگر (آمریکا)
  • ورزشگاه: کازان
  • گل: کیم یونگ وون (۲+۹۰) و سون هیونگ مین (۶+۹۰) سون هیونگ مین برای کره جنوبی
  • کارت زرد: سون هیونگ مین، مون سئون مین، وو یونگ جونگ و لی جائه سونگ از کره جنوبی
  • کارت قرمز : -
  • ترکیب آلمان: مانوئل نویر، یوناس هکتور ( برنت ۷۷)، مت هوملس، سامی خدیرا (ماریو گومز ۵۸)، تونی کروس، تیمو ورنر، مسوت اوزیل، مارکو رویس، لئون گورتزکا (مولر ۶۳)، نیکولاس سوله و جاشوا کیمیش.
  • ترکیب کره جنوبی: جو هیون وو، لی یونگ، یون یونگ سون، سون هیونگ مین، کو جا کوئل (وانگ هی چان ۵۶) (یو هان کو ۷۹)، جونگ وو یونگ، لی جائه سونگ، مون سئون مین ( جو سی جونگ ۶۹)، کیم یونگ وون، جانگ هیونگ سو و هونگ چول
کد خبر 409199

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار