چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
۰ نفر

همشهری آنلاین: آخرین دیدار برزیل و صربستان در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با قضاوت علیرضا فغانی داور ایرانی از ساعت ۲۲:۳۰ برگزار شد.

برزیل صربستان

برزیل ۲ - ۰ صربستان | مجله جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸

داور: علیرضا فغانی(ایران)
ورزشگاه: استادیوم اپارتاک

گل: پائولینیو (۳۶) تیاگو سیلوا(۶۸)

کارت زرد: لیاییچ(صربستان)

کارت قرمز : -

ترکیب برزیل: آلیسون، تیاگو سیلوا، میراندا، کاسیمیرو، گابریل ژسوس، نیمار، کوتینیو، مارسلو(فیلیپه لوییز)، ویلیان، پائولینیو(فرناندینیو) و فاگنر

ترکیب کره جنوبی: استویکوویچ، روکاوینا، میتروویچ، تادیچ، الکساندر کولاروف، ولیجکوویچ، میلنکوویچ، کاستیچ، ساویچ، ماتیچ و لیائیچ

به گزارش ایسنا، دیدار برزیل و صربستان از ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه اسپارتاک با قضاوت علیرضا فغانی آغاز شد.

  • نیمه اول

دقیقه ۲۵: حرکت گابریل ژسوس با اشتباه روکاوینا توپ را در محوطه جریمه در اختیار نیمار قرار داد که ضربه این بازیکن را استویکویچ به زیبایی مهار کرد.

دقیقه ۲۸: فرار ژسوس از تله آفساید، او را در موقعیتی مناسب قرار داد که او با سر توپ مدافع صربستان را از پیش رو جا گذاشت اما ضربه او در میانه‌های راه با برخورد به میلینکویچ به کرنر رفت.

دقیقه ۳۶: پائولینیو موفق شد روی پاس کوتینیو تیمش را پیش بیندازد و برزیل یک بر صفر از حریف خود پیش افتاد.

  • نیمه دوم

نیمه دوم این دیدار با سوت علیرضا فغانی داور ایرانی آغاز شد و بازیکنان سلسائو توپ را در اختیار گرفتند. حرکت زیبای ویلیان در ابتدای نیمه دوم خطرساز شد ولی این موقعیت از بین رفت.

دقیقه ۵۷: ضد حمله برزیل پس از کرنر صربستان توپ را به کوتینیو رساند و او نیز با پاسی زیبا نیمار را در فرصتیی مناسب قرار داد اما تعلل او باعث شد تا زاویه تنگ‌تر شود و ضربه اوم را استویکویچ به کرنر بفرستد.

دقیقه ۶۴: سانتر بازیکنان صربستان روی ر میترویچ نشست و ضربه این مهاجم در آستانه ورود به دروازه با واکنش آلیسون همراه شد.

دقیقه ۶۸: کرنر نیمار با ضربه سر تیاگو سیلوا، گل دوم سلسائو را مقابل صربستان به ثمر رساند.

دقیقه ۸۳: پاس در عرض ویلیان با برخورد به مدافع حریف مقابل نیمار قرار گرفت که ضربه چکش این مهاجم از بالای دروازه به بیرون رفت.

کد خبر 409202

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار