مجموع نظرات: ۰
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۹
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران از اصلاح پرداخت حقوق آتش نشانان از ماه جاری خبر داد.

مجید فراهانی، رئيس كميته بودجه شوراي شهر تهران در گفت وگو با ایسنا، با بیان این‌که در بازدیدهای متعددی که از ایستگاه‌های آتش‌نشانی داشتم، آتش‌نشانان به خصوص نیروهای قرار دادی خواستار اصلاح پرداخت حقوق شان بودند، گفت: آتش‌نشانان اعتراضات زیادی در این زمینه داشتند و خواهان این بودند که حقوقشان متناسب با شرایط کاریشان لحاظ شود.

مجيد فراهاني گفت: ما نیز در شورای شهر خواستار آن بودیم که حقوق آتش‌نشانان باتوجه به سختی کار و حجم کار آنها افزایش یابد. خوشبختانه در دورانی که حسینی مکارم،  سرپرستی شهرداری تهران را برعهده داشت طی بخشنامه ای به مدیرعامل آتش‌نشانی دستور دادند تا این مهم لحاظ شود و قرار شد از ماه جاری حقوق آتش‌نشانان براساس سختی و نوع کار تصحیح شود.

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران در مورد وضعیت تجهیزات آتش نشانان نیز گفت: علی‌رغم این‌که بودجه 97، انقباضی بسته شده است و شاهد کاهش 20درصدی بودجه 97 نسبت به سال 96 بودیم اما در چند مورد خاص از جمله هوشمندسازی و خرید تجهیزات آتش نشانی افزایش اعتبارات خوبی داشتیم که باید در سال 97، نسبت به نوسازی و خرید تجهیزات آتش نشانی اقدام کنند.

او با بیان این‌که در کمیته تخصیص باید کل مجموعه اعتبارات تخصیص داده شود و امید است با پیگیری‌های انجام شده توسط سازمان آتش‌نشانی نسبت به نوسازی تجهیزاتی که در گذشته آسیب‌دیده همچون تجهیزاتی که در حادثه پلاسکو از بین رفته اقدام کنند؛ گفت: همچنین لازم است که گزارش نوسازی به مردم داده شود تا نوسازی ناوگان به‌خصوص خودروهای آتش‌نشانی که از اهمیت بالایی برخوردار است، با موفقیت انجام شود.

کد خبر 407506

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha