همشهری آنلاین: براساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی٬ فعالیت سامانه بارشی در برخی از نقاط کشور طی دو روز آینده را شاهد خواهیم بود. همچنین تهران هوایی نیمه‌ابری همه با وزش باد خواهد داشت

باران

به گزارش مهر، براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی سامانه بارشی طی دو روز آینده (۱۵ و ۱۶ خرداد) همچنان فعال است و در این مدت در شمال غرب، دامنه‌های مرکزی زاگرس، مناطقی از غرب و مرکز کشور، دامنه‌های البرز، بخش‌هایی از شمال شرق و به طور ضعیف‌تر در شرق کشور رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

در روز چهارشنبه (۱۶ خرداد) در نوار شمالی کشور افزایش ابر، بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهیم داشت. امروز و فردا (۱۴ و ۱۵ خرداد ماه) به‌ویژه در ساعات بعدازظهر در شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که در برخی مناطق همراه با خیزش گردوخاک خواهد بود.

فردا (۱۵ خرداد) در دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌هایی از شمال غرب و غرب کشور و در روز چهارشنبه (۱۶ خرداد) در مناطق غربی کشور وزش باد نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس این گزارش، آسمان تهران فردا (۱۵ خرداد) نیمه ابری تا ابری، همراه با وزش باد، در بعضی ساعات رگبار و رعدوبرق، گاهی وزش باد شدید خواهد بود. بیشترین و کمترین دمای تهران در این روز ۳۳ و ۲۱ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان پایتخت در روز چهارشنبه (۱۶ خرداد) صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۳۵ و ۲۴ درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

کد خبر 407261

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار محیط زیست

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha