مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: زمان اجرای طرح ترافیک پایتخت به منظور رفاه حال روزه داران در طول ماه مبارک یک ساعت کاهش یافته و در ساعت ۱۸ به پایان می‌رسد.

طرح ترافیک

به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی در نشست خبری برنامه‌های پلیس پایتخت برای ماه مبارک رمضان، اظهار داشت:‌ برهمین اساس زمان اجرای طرح ترافیک شهر تهران در طول ماه مبارک رمضان از 6 و 30 دقیقه صبح تا 18 عصر خواهد بود. وی افزود: این اقدام با هدف تامین رفاه و تسهیل تردد شهروندان در آستانه اذان مغرب انجام می‌شود.

وی در خصوص نحوه فعالیت مراکز پذیرایی و اغذیه فروشی‌های شهر تهران در ایام ماه مبارک رمضان نیز تصریح کرد: مراکز تهیه غذا و اغذیه فروشی‌های سطح شهر در طول روز مجاز به فعالیت نیستند که البته برخی از اغذیه‌ فروشی‌های مجاز و دارای پروانه کسب، می‌توانند نسبت به عرضه ساندویچ سرد(خارج از فروشگاه) اقدام کنند.

سردار رحیمی تاکید کرد: البته باید نوع بسته بندی مواد خوراکی عرضه شده در این اغذیه فورشی‌ها نیز به گونه‌ای باشد که محتوای آن مشخص نشود.

رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: فعالیت واحدهای صنفی پذیرایی نیز در ماه مبارک رمضان از اذان مغرب تا اذان صبح(افطار تا سحر) مجاز است و اغذیه فروشی‌ها نیز می‌توانند یک ساعت قبل از اذان مغرب با رعایت کامل شعائر اسلامی و جلوگیری از تظاهر به روزه‌خواری، فعالیت خود را آغاز کنند.

  • طرح افطار تا سحر سینماهای شهر تهران در ماه رمضان

سردار رحیمی در خصوص زمان فعالیت سینماهای شهر تهران در ایام ماه مبارک رمضان نیز گفت:‌ سینماها به جز شب‌های لیالی قدر می‌توانند از افطار تا سحر با رعایت ملزومات و مقررات نیروی انتظامی، میزبان عموم شهروندان باشند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به برخورد قانونی پلیس با در ملاعام، افزود: براساس هماهنگی انجام شده با مقامات قضایی، با کسانی که تظاهر به روزه خواری ‌کنند به صورت جدی و فاطع برخورد می‌شود.

کد خبر 405643

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار