همشهری‌آلاین: در تصاویر منتشر شده از سفر اخیر کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به پکن، شباهت لباس‌های همسر او به لباس‌های همسر شاهزاده ویلیام، نوه ملکه انگلیس توجه بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب کرد.

 روزنامه سان در گزارشی نوشت: با وجود شایعه‌هایی که درباره همسر رهبر کره شمالی وجود دارد که او سه فرزند دارد، بسیاری از مسائل مربوط به او از جمله شغل، زندگی، حتی تاریخ عروسی‌اش تقریبا ناشناخته است. با این حال اسرار کمد لباس او کمتر در خفا می‌ماند.

همسر رهبر کره شمالی که گفته می‌شود در گذشته خواننده بوده با الهام از لباس‌های کلاسیک "کیت میدلتون" ۳۶ ساله همسر شاهزاده ویلیام، نوه ملکه انگلیس لباس‌های خود را طراحی کرده و می‌پوشد.

midelt

به گزارش ایسنا،نحوه پوشش و لباس‌های ری سول‌ جو، همسر رهبر کره شمالی که در برخی تصاویر مربوط به سفر رهبر کره‌شمالی به چین، در کنار او مشاهده شده، مورد توجه رسانه‌های مختلف قرار گرفته است.

اخیرا کیم جونگ اون در سفری از پیش اعلام‌نشده به پکن سفر کرد.

روزنامه انگلیسی «دیلی‌میل» نوشت ری سول‌ جو برای نخستین بار در سال ۲۰۱۲ در کنار کیم مشاهده شد و بعد از آن، کره‌شمالی رسما اعلام کرد که او همسر رهبر کره‌شمالی است.

ری سول جو اعلام کرده است که یک انقلاب مد را در کشور محافظه کار خود آغاز کرده است.

به نظر یک طراح لباس‌ در کره شمالی همسر رهبر کره شمالی سعی می‌کند از طریق شاهزادگان اروپایی خانواده سلطنتی را یادآوری کند.

کد خبر 401711

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha