همشهری‌آنلاین: دونالد ترامپ در یک مراسم به شوخی این سوال را مطرح کرد: نفر بعدی که کاخ سفید را ترک می‌کند چه کسی است؟ استفان میلر یا ملانیا؟

 دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا بر اساس گزارش خبرنگاران در یک مراسم ضیافت شام گروه رسانه‌ای موسوم به "باشگاه گرید آیرن" متشکل از ۶۵ عضو نماینده مطبوعات و رسانه‌های مهم آمریکا در روز شنبه( 12 اسفند) شرکت کرده و جوک‌ها و شوخی‌های زیادی را در این مراسم انجام داده‌است.

به گفته خبرنگاران حاضر، ترامپ در یکی از شوخی‌هایش گفته است: افراد زیادی تاکنون کاخ سفید را ترک کرده‌اند. این می‌تواند روحیه‌بخش باشد چرا که شما بازدهی می‌خواهید. من آشوب را دوست دارم و واقعا چیز خوبی است. چه کسی قرار است نفر بعدی باشد که کاخ سفید را ترک می‌کند؟ استفان میلر (مشاور ارشد کاخ سفید) یا ملانیا (همسر ترامپ و بانوی اول آمریکا)؟

به گزارش ایسنا به نقل از هیل،ترامپ در ادامه شوخی‌هایش گفت که ملانیا می‌تواند او را به عنوان "بزرگسال تحت تکفل" قبول کند.

اشاره ترامپ به مطالب مطرح شده در کتاب جنجالی "آتش و خشم" است که در آن گفته شده دستیاران کاخ سفید گفته‌اند از نظر آنها رئیس‌جمهور شبیه بچه‌هاست.

از زمانی که مراسم سالانه ضیافت شام باشگاه گریدیرون در دهه ۱۸۰۰ در آمریکا پایه گذاری شد اکثر روسای‌جمهور آمریکا دست‌کم یک بار در زمان دولت‌هایشان در این مراسم شرکت کرده‌اند.

این مراسم شام به خاطر سخنرانی‌های پر از شوخی و جوک از سوی روسای‌جمهور و قانونگذارانی که در آن شرکت می‌کنند شهرت دارد. با وجود آن‌که هیچ گاه اجازه داده نشده از این مراسم فیلم و عکسی گرفته شود اما خبرنگاران برای شرکت در آن دعوت می‌شوند و سخنرانی‌ها را پوشش می‌دهند.

این جوک در حالی از سوی ترامپ مطرح شد که چند روز پیش "هوپ هیکس" مدیر ارتباطات کاخ سفید از کناره‌گیری خود از این سمت خبر داد.

چندی پیش نیز گزارش‌هایی فاش شد از این‌که ترامپ در اوایل ازدواجش با ملانیا، با یک ستاره فیلم‌های غیراخلاقی رابطه جنسی داشته است.

کد خبر 399925

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار