همشهری آنلاین: مناطق شمال غرب، غرب و غرب خزر شاهد بارش پراکنده خواهند بود و تهران آسمانی ابری خواهد داشت.

هوای ابری

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در گفت‌وگو با ايسنا اظهار داشت : فردا (۱۴ آبان ماه) بارش پراکنده و خفیف در برخی نقاط شمال غرب، غرب و غرب خزر پیش‌بینی می‌شود. از ظهر دوشنبه (۱۵ آبان ماه) نیز با تقویت جریانات ناپایدار تراز میانی دوباره در برخی نقاط شمال غرب، غرب و سواحل غربی خزر، بارش پیش‌بینی می‌شود.

احد وظيفه درباره وضعیت آب و هوایی ایلام نیز گفت: آسمان ایلام امروز نیمه ابری تا ابری است و در بعضی ساعات شاهد رگبار و رعد وبرق، گاهی وزش باد و گرد وخاک در این شهر خواهیم بود. بیشینه دما در این روز به ۲۰ درجه سانتیگراد و کمینه آن به ۱۶سانتیگراد می‌رسد. آسمان ایلام فردا کمی ابری تا نیمه ابری است. در بعضی ساعات بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می شود. دمای هوا در سرترین ساعات روز یکشنبه به ۱۲ و در گرمترین ساعت به ۲۴ درجه سانتیگراد می‌رسد.

وظیفه با اشاره به پیش‌بینی آسمانی ابری و نیمه ابری برای کرمانشاه طی امروز اظهارکرد: برای بعضی ساعات رگبار و رعد وبرق و گاهی وزش باد و گرد وخاک پیش بینی شده است. بیشینه دمای این استان در روز شنبه ۲۳ و کمینه آن ۱۱ درجه سانتیگراد است. فردا نیز کرمانشاه شاهد آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری و در بعضی ساعات بارش پراکنده و وزش باد خواهد بود. بیشینه دمای استان کرمانشاه در این روز به ۲۰ درجه سانتیگراد و کمینه آن به ۱۱ درجه سانتیگراد می‌رسد.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، امروز اهواز آسمانی قسمتی ابری تا نیمه ابری و در پاره‌ای نقاط غبار آلود خواهد داشت. بیشینه دمای این روز ۳۱ درجه و کمینه آن ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد بود. روز یکشنبه برای این استان، آسمانی قسمتی ابری و در پاره‌ای نقاط همراه با غبار محلی پیش بینی می‌شود. بیشینه دمای آن نیز ۳۲ درجه و کمینه آن ۲۲ درجه سانتیگراد برآورد می‌شود.

وظیفه درباره وضعیت آب و هوایی تهران طی امروز و فردا نیز گفت: آسمان استان تهران فردا کمی ابری خواهد بود و در بعضی ساعات با افزایش ابر و وزش باد روبرو می‌شود. دمای هوا در گرمترین ساعت روز به ۲۲ درجه و در سردترین ساعت به ۱۳ درجه سانتیگراد می‌رسد. روز دوشنبه آسمان تهران، کمی ابری و همراه غبار صبحگاهی پیش بینی شده است. این استان در بعد از ظهر با افزایش ابر و گاهی وزش باد روبرو می‌شود. بیشینه دما در این روز ۲۳ درجه و کمینه آن نیز ۱۳درجه سانتیگراد خواهد بود.

کد خبر 387282

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار