همشهری آنلاین: مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج با بیان اینکه سپاه به عنوان یک نیروی مردمی و انقلابی است که به دستور امام خمینی (ره) تشکیل شده، گفت: تحریم سپاه و متهم کردن آن به تروریسم از سوی بازنده ای همچون آمریکا، تعجبی ندارد.

 یعقوب سلیمانی

به گزارش ایرنا، سردار یعقوب سلیمانی در گفت و گو با خبرنگاران در بسیج با محکوم کردن تحریم سپاه از سوی آمریکا اظهار کرد: برای کشوری که مدعی ابرقدرت بودن دارد، شکست در مقابل ایران که از همه جهت تحت فشار و تحریم است، سرشکستگی کوچکی نیست.

وی بااشاره به تحریم سپاه و متهم کردن آن به تروریسم ، افزود: این موضوع تعجبی ندارد و آمریکا سالهاست که در مقابل شکست طرح هایش در مقابل انقلاب اسلامی ایران، تلاش دارد که ایران و سپاه را به اقدامات تروریستی متهم کند، در حالی که شیطان بزرگ عامل شرارت در منطقه است.

سردار سلیمانی ادامه داد: سپاه به عنوان یک نیروی مردمی و انقلابی است که به دستور امام خمینی (ره) تشکیل شده است و وجود آن باعث خیر و برکت های زیادی برای کشور شده است.

مسئول سازمان اردویی بسیج خاطر نشان کرد: سپاه به عنوان یک نهاد انقلابی امروز در منطقه ، مقابل طرح‌های استعماری واشنگتن ایستاده و یک تنه همه آن نقشه‌ها را نقش بر آب کرده است.

پیش از این رئیس قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج اعلام کرد: کاروان های راهیان نور در سال 96 به نام شهدای دانش آموز ایران اسلامی و شهید عاشورایی محسن حججی نامگذاری شد.

سردار علی فضلی گفت: سال گذشته بیش از 7 میلیون نفر توفیق حضور در راهیان نور را داشته‌اند که 80 درصد آنها برای نخستین بار در کربلای ایران حضور یافته‌اند.

کد خبر 385602

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha