همشهری آنلاین: در روز دوم رقابت‌های بین‌المللی جایزه بزرگ گرجستان جمال عبادی به مدال طلا دست یافت و امیری و عزیزی صاحب مدال برنز شدند.

Wrestling

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در مسابقات چهار وزن دوم پيكارهای کشتی آزاد و فرنگی جام بالاوادزه و کارتوزیا که روز یکشنبه (21 خرداد) در شهر تفلیس گرجستان برگزار شد؛ نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در کشتی آزاد و در وزن 70 کیلوگرم، جمال عبادی با شکست دادن کشتی‌گیرانی از کشور آذربایجان، به دیدار فینال راه یافت. وی در این مسابقه کشتی‌گیر گرجستانی را مغلوب کرد و صاحب مدال طلا شد.

در وزن 86 کیلوگرم، محمدجواد ابراهیمی در کشتی نخست حریفی از لهستان را شکست داد و در دور بعد مقابل حریف خود مغلوب شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن 125 کیلوگرم، امیررضا امیری در مبارزه نخست مقابل کشتی‌گیر ارمنستانی به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد، اما در این دیدار برابر نماینده مجارستان شکست خورد و به دیدار رده‌بندی رفت. وی در این مسابقه کشتی‌گیری از کشور لهستان را مغلوب کرد و به مدال برنز دست یافت.

در کشتی فرنگی و در وزن 75 کیلوگرم، پیام بویری در کشتی نخست مقابل نماینده گرجستان مغلوب شد و از دور مسابقات کنار رفت.

در وزن 85 کیلوگرم، سامان عزیزی مقابل نماینده آمریکا مغلوب شد، اما با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، وی راهی گروه بازنده‌ها شد و با پیروزی بر حریف خود در این مرحله، به دیدار رده‌بندی راه یافت و با برتری مقابل کشتی‌گیر گرجستانی، نفر سوم اروپا صاحب مدال برنز شد.

در وزن 130 کیلوگرم، امیر قاسمی منجزی مقابل نماینده بلاروس شکست خورد و راهی دیدار شانس مجدد شد، اما در این مسابقه نیز مقابل کشتی‌گیر گرجستانی مغلوب و حذف شد.

در روز نخست این مسابقات مجتبی گلیج در وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد به مدال طلا رسید و مصیب اکبری و امیرحسین حسینی در اوزان 59 و 97 کیلوگرم کشتی فرنگی صاحب مدال برنز شدند.

کد خبر 372935

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی