جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
۰ نفر

همشهری آنلاین: سایت باشگاه استقلال از برگزاری نشست وزیر ورزش با مدیرعامل استقلال خبر داد و عنوان کرد که سلطانی‌فر از افتخاری و منصوریان خواست تا با قدرت به کارشان ادامه بدهند.

افتخاری منصوریان

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، سیدرضا افتخارى مدیرعامل باشگاه استقلال بعداز ظهر روز 5 شنبه با حضور در وزارت ورزش و جوانان با سلطانى‌فر دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که 2 ساعت به طول انجامید، افتخارى گزارش کاملى از اقدامات و فعالیت‌هاى صورت گرفته در دوران مدیریت خود شامل تعیین تکلیف پرونده‌هاى گذشته در فیفا، پیگیرى مطالبات بازیکنان، وضعیت بدهى‌هاى مالیاتى باقیمانده از گذشته، توسعه و تقویت تیم‌هاى پایه استقلال، آماده سازى و بازسازى ورزشگاه امام رضا (ع) و کمپ استقلال با همکارى بخش خصوصی ارائه کرد.

از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست، برنامه‌هاى جارى باشگاه براى فصل آینده، همکارى بیشتر با سامانه 3090، جذب بازیکنان جدید و موثر، استفاده از امکانات و منابع بخش خصوصی براى درآمد پایدار و عدم وابستگى به بودجه دولتى و ترمیم هیات مدیره تا پیش از پایان خردادماه بود.

در این دیدار وزیر ورزش و جوانان با ابراز رضایت از عملکرد مدیرعامل و نیز سرمربى استقلال تاکید کرد شما توانستید در این مدت کوتاه بدون بودجه دولتى، 5 میلیارد تومان از بدهى‌هايتان، هزینه‌هاى سنگین مربوط به حضور در بازى‌هاى آسیایى و بدهى‌هاى گذشته به بازیکنان خارجى را پرداخت کنید.

سلطانى فر افزود: استقلال از انتهای جدول به بالا آمد و نایب قهرمان شد، سهمیه آسیایى گرفت و در شرایطى که نمى‌توانستید بازیکن جدید جذب کنید، با استفاده از جوانان خود دست به کار بزرگى زدید و تا مرحله یک هشتم آسیا تیم‌هاى قدرتمندى را شکست دادید.

وزیر ورزش و جوانان ضمن اشاره به این که وزارتخانه از عملکردتان رضایت دارد و با تاکید بر این که با قدرت به کارتان ادامه دهید افزود: در فصل جدید نقاط ضعف را برطرف و رضایت هواداران را بیش از گذشته بدست خواهید آورد.

سلطانى فر در پایان از اینکه باشگاه استقلال توانست براى اولین بار 80٪‏ مطالبات بازیکنان و کادر فنى و حقوق کارکنان کارکنان را پرداخت کند ابراز رضایت نموده و از مدیرعامل باشگاه به واسطه اینکه برخلاف گذشته بدهى ایجاد نکرده است، تشکر کرد.

کد خبر 372613

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی