جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
۰ نفر

همشهری آنلاین: سایت باشگاه استقلال از برگزاری نشست وزیر ورزش با مدیرعامل استقلال خبر داد و عنوان کرد که سلطانی‌فر از افتخاری و منصوریان خواست تا با قدرت به کارشان ادامه بدهند.

افتخاری منصوریان

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، سیدرضا افتخارى مدیرعامل باشگاه استقلال بعداز ظهر روز 5 شنبه با حضور در وزارت ورزش و جوانان با سلطانى‌فر دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که 2 ساعت به طول انجامید، افتخارى گزارش کاملى از اقدامات و فعالیت‌هاى صورت گرفته در دوران مدیریت خود شامل تعیین تکلیف پرونده‌هاى گذشته در فیفا، پیگیرى مطالبات بازیکنان، وضعیت بدهى‌هاى مالیاتى باقیمانده از گذشته، توسعه و تقویت تیم‌هاى پایه استقلال، آماده سازى و بازسازى ورزشگاه امام رضا (ع) و کمپ استقلال با همکارى بخش خصوصی ارائه کرد.

از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست، برنامه‌هاى جارى باشگاه براى فصل آینده، همکارى بیشتر با سامانه 3090، جذب بازیکنان جدید و موثر، استفاده از امکانات و منابع بخش خصوصی براى درآمد پایدار و عدم وابستگى به بودجه دولتى و ترمیم هیات مدیره تا پیش از پایان خردادماه بود.

در این دیدار وزیر ورزش و جوانان با ابراز رضایت از عملکرد مدیرعامل و نیز سرمربى استقلال تاکید کرد شما توانستید در این مدت کوتاه بدون بودجه دولتى، 5 میلیارد تومان از بدهى‌هايتان، هزینه‌هاى سنگین مربوط به حضور در بازى‌هاى آسیایى و بدهى‌هاى گذشته به بازیکنان خارجى را پرداخت کنید.

سلطانى فر افزود: استقلال از انتهای جدول به بالا آمد و نایب قهرمان شد، سهمیه آسیایى گرفت و در شرایطى که نمى‌توانستید بازیکن جدید جذب کنید، با استفاده از جوانان خود دست به کار بزرگى زدید و تا مرحله یک هشتم آسیا تیم‌هاى قدرتمندى را شکست دادید.

وزیر ورزش و جوانان ضمن اشاره به این که وزارتخانه از عملکردتان رضایت دارد و با تاکید بر این که با قدرت به کارتان ادامه دهید افزود: در فصل جدید نقاط ضعف را برطرف و رضایت هواداران را بیش از گذشته بدست خواهید آورد.

سلطانى فر در پایان از اینکه باشگاه استقلال توانست براى اولین بار 80٪‏ مطالبات بازیکنان و کادر فنى و حقوق کارکنان کارکنان را پرداخت کند ابراز رضایت نموده و از مدیرعامل باشگاه به واسطه اینکه برخلاف گذشته بدهى ایجاد نکرده است، تشکر کرد.

کد خبر 372613

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha