همشهری آنلاین: پسر ترامپ در مصاحبه اخیر خود با رسانه‌های آمریکایی اعلام کرد که حمله اخیر جنگنده‌های آمریکا به سوریه به تحریک ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهوری آمریکا صورت گرفته است.

حمله آمریکا به سوریه با تحریک دختر ترامپ انجام شده است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اکسپرس، پسر ترامپ اعلام کرد که مطمئن است پدرش دستور حمله به سوریه را با تشویق «ایوانکا ترامپ» و تحت تاثیر سفارش های وی انجام داده است.

بر اساس این گزارش، «اریک ترامپ» با ستایش نقش خواهر خود در تاثیرگذاری بر تصمیمات ترامپ گفت: ایوانکا مادر سه فرزند است. من مطمئن هستم که وی (به ترامپ) گفت: گوش کن. این وحشتناک است.

فرزند ترامپ در ادامه سخنان خود افزود: پدر من در چنین زمان هایی اقدام می کند. و به هر حال، وی دو سال پیش مخالف با هرگونه اقدامی در برابر سوریه بود.

اریک ترامپ مدعی شد: آمریکا در برخی بخش ها رهبر جهان به حساب می آید و بزرگترین ابرقدرت جهان باید رو به جلو حرکت کرده و عمل کند.

فرزند ترامپ در ادامه ادعاهای خود گفت که دیدن تصاویر کودکان کشته شده بر اثر حملاتی ناشی از گاز شیمیایی بسیار پدرم را تحت تاثیر قرار داد.

گفتنی است ارتش آمریکا به تازگی و با ادعای واهی استفاده گاز شیمیایی دولت سوریه علیه شهروندان خود، به پایگاه ارتش این کشور در حومه ادلب حمله کرد. موضوعی که منجر به برافروخته شدن بسیاری از کشورهای جهان از جمله روسیه و چین شد.

کد خبر 366679

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار