فوتسالیست معروفی که متهم است با فریب دختری جوان وی را در خانه‌اش مورد آزار و اذیت قرار داده، در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

رسيدگي به اين پرونده از چندي قبل با شكايت دختري جوان در دستور كار پليس قرار گرفت. دختر جوان به مأموران گفت، يكي از فوتساليست‌هاي معروف كه با وي طرح دوستي ريخته بود وي را فريب داده و به خانه‌اش كشانده و در آنجا وي را مورد آزار و اذيت قرار داده است. با اين شكايت پرونده به دادگاه كيفري يك استان تهران فرستاده شد و صبح ديروز اتهام تجاوز به عنف به متهم كه فوتساليستي 27ساله است و سابقه بازي در تيم ملي را دارد تفهيم شد.

به گزارش فارس، در اين جلسه شاكي جزئيات حادثه‌اي را كه برايش اتفاق افتاده بود بازگو كرد. او گفت: فوتساليست جوان از مدتي قبل به شكل تلفني و پيامكي و حتي تلگرامي با من در ارتباط بود و ادعا مي‌كرد به من علاقه دارد و مي‌خواهد با من ازدواج كند. من هم به اين خيال كه او واقعا قصد ازدواج دارد به رابطه تلفني‌ام با او ادامه دادم تا اينكه يك شب از من خواست براي ديداري كوتاه به خانه‌اش بروم. من هم قبول كردم و به آنجا رفتم اما او من را در خانه‌اش زنداني كرد و مورد آزار و اذيت قرار داد.

به‌دنبال اظهارات دختر جوان، متهم در جايگاه ايستاد و به دفاع از خودش پرداخت. او گفت: اتهام تجاوز به عنف را قبول ندارم و دختر جوان با خواست خودش به خانه‌ام آمده بود. با وجود انكارهاي متهم، قضات دادگاه پس از شنيدن دفاعيات وكيل مدافعش و اخذ آخرين دفاع از او براي تصميم‌گيري وارد شور شدند و قرار است به‌زودي رأي خود را صادر كنند.

در همين حال وكيل شاكي به فارس گفت: براساس اظهارات موكلم روز 4شهريور‌ماه اين فوتساليست با خوراندن نوشيدني موكلم را بيهوش كرده و در نهايت وي را مورد آزار و اذيت قرار داده است. وي ادامه داد: متهم بارها مدعي شد كه شاكي به عقد موقت وي درآمده اما دادگاه زماني كه از او صيغه‌نامه كتبي خواست وي نتوانست ادعاي خود را ثابت كند. به گفته وي به‌نظر مي‌رسد تا هفته ديگر رأي دادگاه در اين‌باره صادر مي‌شود.

کد خبر 362742

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha