همشهری آنلاین: یکصد و نهمین نشست شورای معاونین سازمان تامین اجتماعی تشکیل و در این جلسه بر استفاده از ظرفیت های این سازمان در توریسم سلامت تاکید شد.

سید تقی نوربخش

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سازمان تامین اجتماعی، سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در این جلسه ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر حضور پرشور همکاران سازمان تامین اجتماعی در گرامی‌داشت برنامه‌های این ایام تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به اهمیت توریسم سلامت پرداخت و گفت: سازمان تامین اجتماعی دارای بخش‌های درمانی، گردشگردی و اقتصادی است، این سازمان با وجود ظرفیت‌های متعدد در بخش حمل و نقل و هتلداری و امکانات درمانی باید توریسم سلامت را مورد توجه جدی قرار دهد.

در این جلسه بازنگری در ساختار ستاد مدیریت بحران سازمان تامین اجتماعی نیز مطرح شد.

بر اساس تصمیم شورای معاونین سازمان تامین اجتماعی و به منظور ساماندهی ستاد مدیریت بحران سازمان، کارگروهی تحت راهبری معاونت امور استان‌ها با مدنظر قرار دادن تجارب قبلی، ماموریت‌های سازمان و حوادث اخیر، چارچوبی را برای نحوه اقدام در مواجهه با تمامی حوادث و بحران‌های اقتصادی و اجتماعی تعیین و تشکیلات مورد نظر را پیشنهاد دهند.

همچنین، در جلسه شورای معاونین سازمان تامین اجتماعی، اعلام شد که تاکنون به ٨٥ درصد مشمولان سازمان شماره تامین اجتماعی (SSN) اختصاص یافته است.

کد خبر 360961

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار تندرستی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha