همشهری آنلاین: نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان گفت: وقتی طبیبی از روی صندلی سبز مجلس یا صندلی وزارت برای خدمت به مردم مناطق محروم، داوطلبانه حاضر می‌شود و مشکلات و محرومیت‌ها را می‌بیند، به آن افتخار می‌کنیم.

وزیر بهداشت و نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان

به گزارش وبدا به نقل از تسنیم، آیت الله عباسعلی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان که در کاروان خیریه نورآوران سلامت در شهرستان قصرقند حضور یافته بود ضمن ابراز خرسندی از دیدار با وزیر بهداشت در یکی از دورترین و محروم‌ترین مناطق کشور، اظهار داشت: در دوران گذشته، رسم بود که بیمار باید به پزشک مراجعه کند اما کاروان نورآوران سلامت داوطلبانه برای ارائه خدمات به مردم در مناطق محروم حضور می‌یابد.

آیت الله سلیمانی با حضور در کاروان خیریه نورآوران سلامت در شهرستان قصرقند با دکتر هاشمی در اتاق عمل سیار این کاروان دیدار کرد.

وی در حاشیه این دیدار گفت: در دوران گذشته، حکیم باشی بود بعدها تبدیل به مطب طبیب شد و بیمار به آنها مراجعه می‌کرد و روحیه طبیب و بیمار با همدیگر متفاوت بود اما وقتی طبیبی از روی صندلی سبز مجلس یا صندلی وزارت برای ارائه خدمات به مردم مناطق محروم، داوطلبانه حاضر می‌شود و مشکلات و محرومیت‌های مردم را می‌بیند، به آن افتخار می‌کنیم.

وی با بیان اینکه صدا و سیما باید امور خیریه و داوطلبانه از جمله در حوزه سلامت را با شایستگی منعکس کند، از خدمات گروه‌های مختلف مانند گروه پزشکی به عنوان سرمایه نظام جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت: طبیب، وکیل و وزیر باید برای مردم باشند نه بر مردم، آنطور که دکتر هاشمی در عمل اثبات کرد.

وزیر بهداشت و دکتر امینی فر، نماینده مردم ایرانشهر، دلگان و سرباز چشم تعدادی از بیماران نیازمند شهرستان قصر قند را به صورت رایگان عمل جراحی کردند.

کد خبر 355219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار