همشهری آنلاین: وزیر بهداشت در سومین روز از سفر به استان سیستان و بلوچستان، با حضور در شهرستان خاش، پروژه‌های بهداشتی و درمانی این شهرستان، با اعتباری بالغ بر ۲۱۸ میلیارد ریال را افتتاح کرد.

افتتاح پروژه های درمانی و بهداشتی خاش

به گزارش وبدا، کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره)خاش که با زیربنای 748 متر مربع با اعتباری بالغ بر 17 هزار و 733 میلیون ریال در 12 ماه ساخته شده، یکی از پروژه‌های درمانی است که افتتاح شد.

زایشگاه و بلوک‌های زایمانی کوثر بیمارستان امام خمینی(ره) خاش که در زیربنای 1042 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 20 هزار میلیون ریال که در مدت 12 ماه ساخته شده است نیز به بهره برداری رسید.

احداث مسکن متخصصین، مرکز بهداشتی درمانی میرآباد خاش از دیگر پروژه‌هایی بود که افتتاح شد.

در شهرستان خاش، طرح توسعه اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) با پیشرفت فیزیکی 66 درصد، خانه‌های بهداشت شنده، عباس آباد، اسکل آباد، کارواندر، گوشکان و حاجی آباد، مراکز سلامت شهری شماره یک، دو، ضمیمه3 و مرکز آموزش بهورزی، مراکز بهداشتی درمانی روستایی نجف آباد، میرآباد، اسلام آباد گرنچین و ناصری و نیزمراکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی شهید بهشتی، نجف آباد، میرآباد، ناصری و اسلام آباد گرنچین در شهرستان خاش در حال اجرا است که به زودی به بهره برداری می‌رسند.

کد خبر 355198

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار