همشهری آنلاین: مشاور رسانه‌ای مدیرکل فرودگاه‌های هرمزگان و مدیر ترمینال فرودگاه بندرعباس گفت: پروازهای این فرودگاه بین المللی بر اثر شدت وزش باد ، هجوم ریزگردها و کاهش دید، مجدد به حالت تعلیق درآمد.

فرودگاه بندرعباس

حسین پاسلار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این امر پروازهای مسیرهای کیش ، ابوموسی و اصفهان را در انتظار بهبود شرایط جوی قرار داده است.

وی ادامه داد: شرایط جوی نامناسب که از بامداد اول آذر هرمزگان را درگیر خود کرده است در همان روز موجب لغو پروازهای فرودگاه بین المللی بندرعباس شد.

مشاور رسانه ای مدیر کل فرودگاه های هرمزگان و مدیر ترمینال فرودگاه بندرعباس اضافه کرد: با توجه به وزش باد و هجوم ریزگردها در بندرعباس ، نشستن هواپیما ها در روز دوم آذر نیز با مشکل مواجه شد و پروازهای روز سوم آذر نیز با تاخیر انجام گرفت.
پاسلار اشاره کرد: 44 پرواز فرودگاه بین المللی بندرعباس از روز اول آذر تا امروز بر اثر این شرایط جوی لغو شده و 32 پرواز نیز در روز چهارشنبه با تاخیر انجام شد.

وی ابراز داشت: برای امروز پنجشنبه نیز انجام 26 پرواز برنامه ریزی شده بود که با توجه به شرایط جوی کنونی احتمال انجام شدن آنها بسیار ضعیف است.

مشاور رسانه ای مدیر کل فرودگاه های هرمزگان و مدیر ترمینال فرودگاه بندرعباس خاطر نشان کرد : این شرایط جوی نامناسب به غیر از تاخیر و ابطال پروازها باعث ایجاد خسارت به این فرودگاه شده که بخش های عملیاتی و غیر عملیاتی با تشکیل تیم های ویژه در حال پیگیری مسائل و رفع آنها هستند.

پاسلار اظهار داشت : مسافران با صبر و حوصله فرودگاه بین المللی بندرعباس را در امر ارائه خدمات یاری کرده و قبل از مراجعه حضوری برای اطلاع از شرایط پروازی با شماره‌های 199 و 07633611020 و 07633611030 تماس برقرار کنند.

کد خبر 353540

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار