همشهری آنلاین: جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تغییر نکردن شرایط برگزاری کنسرت‌ها اظهار کرد: تغییری در سیاست‌ها ایجاد نشده و نیروی انتظامی به وظیفه قانونی خود عمل می‌کند.

به گزارش ایسنا، سردار اسکندر مومنی در حاشیه صبحگاه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و در جمع خبرنگاران درباره توقف طرح LEZ اظهار کرد: هیچ توقفی در اجرای LEZ توسط نیروی انتظامی ایجاد نشده است. باید همه ابعاد موضوع اعمال قانون مکانیزه با دوربین سنجیده شود زیرا با توجه به حجم بالای شهروندان اگر دقیق عمل نشود، امکان دارد بسیاری از شهروندان به ناحق جریمه شوند. به این دلیل سیستم باید به روز باشد تا پس از اجرای آزمایشی و رفع نواقص اعمال قانون انجام شود.

وی با اشاره به اقدامات ناجا در حوزه مبارزه با قاچاق اظهار کرد: تمرکز ما باید بیشتر بر مبادی رسمی باشد. تخمین ما این است که بیش از 70 درصد از حجم بالای واردات قاچاق کالا از مبادی رسمی صورت بگیرد که باید برای رفع آن بکوشیم.

سردار مومنی با اشاره به تغییر نکردن شرایط برگزاری کنسرت‌ها، خاطرنشان کرد: تغییری در سیاست‌ها ایجاد نشده و نیروی انتظامی به وظیفه قانونی خود عمل می‌کند.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به رصد دقیق فضای مجازی گفت: پلیس فتا علی‌رغم جوانی، دستاوردهای بسیار خوبی داشته و فضای مجازی را بسیار خوب کنترل می‌کند. در چند هفته اخیر چندین دستگیری داشته‌ایم و کشفیات ما در فضای مجازی بیشتر شده است. همکاران ما به خوبی این فضا را رصد می‌کنند.

سردار مومنی در عین حال به خانواده‌ها توصیه کرد که از فرزندان خود در این فضا مراقبت کنند زیرا خطرات جدی در کمین است.

کد خبر 348346

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار