شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۰
۰ نفر

همشهری آنلاین: مدیرعامل کرمان موتور از امضای قرارداد با شرکت هیوندای موتور کره جنوبی به منظور تولید خودروهای این شرکت در ایران خبر داد.

automotive industry

به گزارش ایسنا، سامان فیروزی اظهار کرد: به دنبال امضای قرارداد با شرکت هیوندای موتور کره جنوبی مقرر شد تا از دی‌ماه امسال شاهد تولید محصولات این خودروساز کره‌ای در ایران باشیم.

به گفته وی، در گام اول و از ابتدای فصل زمستان، تولید دو محصول هیوندای آی١٠ و آی٢٠ در کارخانه کرمان موتور آغاز خواهد شد.

فیروزی با تاکید بر اینکه لغو تحریمها به واسطه برجام، فصل تازه‌ای در اقتصاد ایران و به‌ویژه صنعت خودروسازی کشور گشوده است، تصریح کرد: خودروسازان بخش خصوصی با قراردادهایی که با شرکای جدید خود به امضاء می‌رسانند، از یک سو به ایجاد اشتغال بیشتر کمک کرده و از سوی دیگر حق انتخاب بیشتری را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

مدیرعامل کرمان موتور ادامه داد: شرکت‌های ایرانی، باید با قراردادهای مشارکت انتفاعی یا جوینت ونچر از مزایای مالی و همچنین دانش و تکنولوژی شرکای خارجی خود بهره‌مند شوند.

وی اولویت اصلی کرمان موتور را گسترش همکاری با شرکای فعلی و آغاز همکاری‌های جدید با خودروسازان معتبر جهانی، افزایش کیفیت محصولات تولیدی و توسعه سبد محصولات دانست که در همین راستا قرارداد با شرکت هیوندای موتور کره جنوبی به امضاء رسیده است.

کد خبر 346602

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار اقتصاد كلان

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha