همشهری آنلاین: تیم ملی والیبال ایران پس از یک برد مقابل بلغارستان، در دومین بازی هفته دوم با نتیجه ۳ بر ۱ مقابل برزیل شکست خورد.

volleyball

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار هفته دوم لیگ جهانی والیبال از ساعت 18:30 روز جمعه (4 تير) به مصاف برزیل رفت. این دیدار که دومین بازی دو تیم در لیگ جهانی 2016 است، شرایط متفاوتی نسبت به بازی نخست دو تیم داشت چرا که هفته اول برزیل میزبان بود و ایران در شرایط مناسبی به محل برگزاری مسابقات نرسید.

بعد از پیروزی ایران مقابل بلغارستان در روز پنجشنبه، بازیکنان و کادر فنی اعتقاد داشتند بازی دوم ایران و برزیل بسیار متفاوت با بازی اول خواهد بود که این طور هم شد. ایران ست اول را واگذار کرد، اما ست دوم با تغییراتی از سوی لوزانو همراه بود و دو تیم بازی بسیار نزدیک و حساسی را انجام دادند که در نهایت با پیروزی ایران همراه بود. ست سوم جایی بود که ایران قصد جبران بازی نخست و برد در این دیدار را داشت، اما برزیل این روزها آماده‌ترین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد و در 5 بازی اخیر خود موفق به کسب 4 برد شده است.

این دیدار در نهایت با نتیجه 3 بر 1 و با امتیازات 25 بر 18، 24 بر 26، 25 بر 16 و 25 بر 17 به سود برزیل خاتمه یافت.

آلبریت از آمریکا به عنوان داور اول و سانتی از ایتالیا به عنوان داور دوم قضاوت این دیدار را برعهده داشتند و در ديداری که ایران با لباس قرمز و برزیل با لباس آبی در آن به میدان آمدند، حدود 200 تماشاگر از نزدیک آن را تماشا کردند. حدود 50 ایرانی خود را به ورزشگاه 8500 نفری آلکساندر نیکولیچ بلگراد رسانده بودند تا تیم کشورمان را تشویق کنند.

ملی‌پوشان والیبال ایران روز شنبه در آخرین دیدار هفته دوم لیگ جهانی والیبال 2016 از ساعت 21:30 به وقت تهران رو در روی صربستان قرار خواهند گرفت.

کد خبر 338129

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار