همشهری آنلاین: هفدهمین شماره‌ هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با گزارشی درباره‌ درس‌هایی از سه تجربه‌ اخیر منازعه با آمریکا و تصویر واقعی شیطان در جهان و یادداشتی درباره‌ نقش صندوق‌های رأی در تأمین امنیت کشور منتشر شد.

هفدهمین شماره‌ خط حزب‌الله

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، در این شماره همچنین سومین صفحه‌ ویژه‌ انتخابات با عنوان «با رهبر تا انتخابات» و با جدولی از محورهای بیانات رهبر انقلاب در دیدار اخیر دست‌اندرکاران انتخابات و همچنین توصیه‌ مهم رهبر انقلاب به مسئولان در خصوص انتخابات آمده است.

عکس ویژه‌ این شماره به تصویری از اولین نماز جمعه‌ رهبر انقلاب اختصاص داده شده و در بخش احکام آموزشی به استفتائی از رهبر انقلاب درباره‌ تهمت به خدمتگزاران انقلاب پرداخته شده است.

خط حزب‌الله هفدهمین شماره‌ خود را به روح پرفتوح شهید علی‌محمدی یکی از شهدای هسته‌ای کشور تقدیم کرده است.

نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ تابلو اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 جهت چاپ برای چاپ و تکثیر بر روی سایت KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند. همچنین برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

کد خبر 336558

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار