همشهریآنلاین: در عملیات پلیس و نیروهای ویژه بلژیک در بروکسل که روز سه شنبه انجام شد حداقل یکی از سه مظنون به همدستی با داعش کشته شد و دو مظنون دیگر تحت تعقیب هستند.

عملیات ضدتروریستی در بروکسل | یک مظنون کشته و چهار پلیس زخمی شدند

به گزارش یورونیوز، نیروهای پلیس و امنیتی بلژیک و فرانسه در پی یافتن عوامل مرتبط با حملات وقایع ماه نوامبر گذشته در پاریس هستند که در جریان آن ۱۳۰ نفر کشته شدند.

یکی از شاهدان عینی در بروکسل گفت:«این یورش پس از حملات پاریس اتفاق می افتد و ظاهراً یکی از آنها که بسوی پلیس تیراندازی کرده زنی است.»

دختر جوانی هم که ساکن سن دنی در مجاورت محله فوره گفت:«سن دنی بی اندازه آرام است، همیشه هینطور بوده است. اینجا امن ترین جای دنیاست. هیجده سال است که ساکن اینجا هستم و محله من است، محله ای که برای زندگی کردن عالی است.»

به گزارش رسانه های محلی بلژیک بر اثر تیراندازی مظنونان چهار مامور پلیس زخمی شده اند. نیروهای ضدتروریسم فرانسه نیز در عملیات امروز مشارکت داشته اند.

خبرنگار یورونیوز از بروکسل می گوید:«سوالات زیادی در خصوص جزییات عملیات امروز پلیس بی جواب مانده است اما به نظر می رسد که مشکلی بنام تروریسم در بلژیک تقریبا تمام نشده و ما احتمالا شاهد یورش های مشابه خواهیم بود.»

 

کد خبر 328409

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار اروپا

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha