همشهری آنلاین: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حضور ستایش برانگیز و مسئولانه مردم در انتخابات گفت: رقابت‌ها تمام شد و دوران وحدت و همکاری فرا رسیده است.

هاشمی رفسنجانی

به گزارش ایرنا از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در جلسه صبح امروز (شنبه 8 اسفند) مجمع تشخیص مصلحت نظام این مطلب را بیان کرد و افزود: احتیاج به هماهنگی مثال زدنی داریم که این انتخابات طلیعه و مقدمه آن بود؛ چون هر چه بود و هر چه شد، تمام شد و نباید به مباحث اختلاف برانگیز دامن زده شود که دوران پس از انتخابات، دوران تلاش برای ساختن کشور است.

وی با بیان این که «انتخابات دیروز پدیده ارزشمندی در تاریخ ایران اسلامی خواهد بود» ، حضور بیش از 32 میلیون نفری و بیش از 60 درصدی را سرمایه‌ای ارزشمند برای نظام خواند.

هاشمی گفت: برگزاری منظم و آرام انتخابات در سراسر کشور و حضور ستایش برانگیز و مسئولانه مردم در انتخابات، تأکیدی بر تداوم نقش آنان برای تقویت پایه‌های نظام بود و باید از این سرمایه ارزشمند در راه ساختن ایران اسلامی بهتر و بیشتر استفاده کنیم.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تشکر از همه نامزدها و حامیان آنان در سراسر کشور و همچنین همکاری مجریان و ناظران برای برگزاری بهتر انتخابات، اظهار امیدواری کرد که نتیجه انتخابات هر چه باشد، به خیر و صلاح کشور و برای ارتقاء جایگاه ایران اسلامی در منطقه و جهان و مورد رضایت نظام، مردم و رهبری باشد.

همچنین در این جلسه که با حضور اکثریت اعضا تشکیل شد هاشمی رفسنجانی با تقدیر و تشکر از مردم بزرگوار ایران اسلامی که در روز انتخابات هفتم اسفند، حماسه‌ای دیگر در راستای تقویت نظام اسلامی آفریدند، گفت: در شرایط بسیار حساس منطقه که نا امنی چندین کشور را فرا گرفته، برگزاری پرشور انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در فضای کاملاً آرام و منظم، می‌تواند الگویی از مردم سالاری برای ملت‌ها باشد.

کد خبر 326514

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha