همشهری آنلاین: سرمربی تیم پرسپولیس با بیان عدم آمادگی تیم‌اش برای بازی با سیاه‌جامگان گفت: مشکلات زیاد بلای جان تیم ما شده است.

برانکو

برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با ایسنا، درباره بازی پر‌سپولیس مقابل سیاه جامگان مشهد، اظها‌ر کرد: فردا (سه‌شنبه 28 مهر) بازی خیلی سختی را پیش‌رو داریم. با توجه به این که چند بازیکن ما محروم و مصدوم هستند و نمی‌توانیم آنها را در اختیار داشته باشیم برای بازی فردا نمی‌توانیم با آمادگی کامل به مصاف سیاه‌جامگان برویم. آنها یکی از تیم‌های خوب لیگ هستند که با تغییراتی که در کادرفنی‌شان داشته‌اند در حال‌ حاضر از وضعیت خوبی برخوردار هستند. با این حال امیدوارم که فردا یک پیروزی شیرین برای هو‌اد‌ا‌ران پر‌سپولیس کسب کنیم.

وی با بیان این که تیمش در بحران قرار ندارد، ا‌دا‌مه‌ داد: ما فو‌تبا‌ل زیبایی را ارائه می‌دهیم. فقط به خاطر مشکلاتی که وجود دارد گاهی اوقات نمی‌توانیم نتیجه‌ لازم را کسب کنیم. واقعیت این است که هیچ تیمی برتر از ما نیست، اما متاسفانه مشکلات زیاد بلای جان تیم ما شده است. هر روز یک مساله و یک مشکل برای تیم پیش می‌آید و نمی‌دانم که چه کار باید کرد.

برانکو ا‌ضافه‌ کرد‌: من از همه هو‌اد‌ا‌رانمان که واقعا فو‌تبا‌ل را می‌فهمند تشکر می‌کنم. آنها تشخیص می‌دهند که ما چقدر تلاش می‌کنیم و چقدر کار می‌کنیم تا تیم پر‌سپولیس به موفقیت برسد. البته از تمامی پیشکسوتان که از پر‌سپولیس حمایت کرده‌اند تشکر می کنم. همه آنها وضعیت ما را به کرات تجربه کرده‌اند و می‌دانند که خیلی سخت است با این مشکلات بخواهیم کار کنیم. من با تمام وجودم برای موفقیت تیم و پر‌سپولیس کار می‌کنم.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس درباره انتقاداتی که روز گذشته از کمیته‌ انضباطی انجام داد و این که شاید خودش را محروم کنند، بیا‌ن‌ کرد: برای چه باید من را محروم کنند؟ من که حرف خاصی نزدم. من فقط از مسئولان کمیته‌ انضباطی سوال کردم که چرا باید سوشا مکانی محروم شود. البته آنقدر اتفاقات عجیب رخ داده است که می‌توانند من را جریمه کنند، ولی من سر حرفم هستم و می‌گویم که بی دلیل سوشا مکانی را محروم کرده‌اند. شاید به خاطر این صحبت‌ها من را هم محروم کنند، اما باید از حق تیمم دفاع می‌کردم.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا ایمان صادقی آمادگی کامل برای حضور در دروازه پر‌سپولیس را دارد یا خیر، گفت: بله! ایمان در حال‌ حاضر وضعیت خوبی دارد و از آمادگی کاملی بهره می‌برد. شرایطش نسبت به دو ماه قبل فوق‌العاده‌ بهتر شده است، زیرا دو ماه است که استراحت کرده و با انگیزه زیادی در تمرینات کار کرده است و طبیعتا می‌تواند سه‌شنبه سنگربان مطمئن ما باشد.

کد خبر 310956

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار