همشهری‌آنلاین: مجله‌‌ تهران به صاحب‌‌امتیازی و مدیرمسئولی احسان میراب‌‌زاده با دوره‌‌ی انتشار ماهنامه و گستره سراسری از مهرماه روی گیشه‌‌های تهران و دکه‌‌های منتخب سراسر کشور خواهد بود.

مجله‌‌تهران از مهر منتشر می‌‌شود

این ماهنامه زمینه فرهنگی- اجتماعی خواهد داشت و به‌‌صورت مستقل راه‌‌اندازی شده و اداره می‌‌شود.

احسان میراب‌‌زاده ضمن اعلام این خبر گفت: مجله‌‌ تهران جذاب، اصيل و مربوط است. جذاب كه خوانندگان به سمت تهران كشيده شوند؛ اصيل كه مخاطب، آن را باور كند و مربوط تا آن اندازه كه مجله بتواند با زندگي‌‌ها، نيازها و اميالشان پيوند برقرار كند.

وی در پاسخ به پرسشی درباره وجه تمایز این ماهنامه گفت: سوژه‌‌پردازی‌‌، خلاقیت روزنامه‌‌نگاری، بهره‌‌مندی از تکنیک‌‌های گرافیک در فُرم، عکس‌‌محور بودن و به‌‌ کارگیری استانداردهای جهانی در انتشار مجله وجوه شاخص این ماه‌‌نامه هستند.این مجله می‌‌کوشد تا با سوژه‌‌ پردازی‌‌های جوان‌‌گرایانه و روش‌‌های خلاقانه‌‌ی‌‌ روزنامه‌‌نگاری در تولید محتوا، نظرات نخبگان، متفکران، هنرمندان، اهل-فرهنگ، تهران‌‌شناسان و فعالان کار‌‌ و کسب را جلب‌‌کند و با بهره‌‌مندی از تکنیک‌‌های گرافیک و عکس در فرم به استانداردی قابل قبول در انتشار مجله از نظر جذابیت و نوآوری‌‌ و تفاوت‌‌ برسد.

مجله‌‌تهران از مهر منتشر می‌‌شود

مدیرمسئول ماهنامه تهران افزود: كلمات معمول ما در مجله‌‌تهران عبارت‌‌اند از: ممتاز، نوآورانه، قابل‌‌استناد، كارا، زيبا، اخلاقي، دوستانه، هيجان‌‌انگيز، جذاب، حرفه‌‌اي.

احسان میراب‌‌زادهدر کارنامه فعالیت های فرهنگی و مطبوعاتی خود؛ تالیف کتاب تهران در آئینه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ مجموعه کتاب های 13جلدی معرفی جاذبه های گردشگری، تاریخی، طبیعی و صنایع دستی استان تهران و سردبیری ضمیمه ماه‌‌نامه حقوقی کانون را داراست.

گفتنی است سردبیری این ماهنامه را پژمان موسوی بر عهده دارد و جمعی از روزنامه‌نگاران جوان و حرفه‌‌ای تولید محتوای آن را بر عهده دارند.

کد خبر 307244

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها