همشهری آنلاین: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا مرتب حرف هایی می زند که قادر به انجام آن نیست؛ ما به اتکای قدرت شهدا آماده ایم کوچک ترین اقدام آمریکا را چنان با قدرت پاسخ دهیم که نتواند حرکتی از خود نشان دهد.

 علی فدوی

به گزارش ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، این مطلب را دریادار پاسدار علی فدوی در یادواره سه شهید گمنام دوران دفاع مقدس و 175 شهید غواص که در مرکز عالی تربیت جهادی و تکاوری سیدالشهدا (ع) نیروی دریایی سپاه برگزار شد، عنوان کرد و گفت: طی سال های طولانی آمریکا مرتب گزینه های روی میز را به رخ کشیده است در حالی که می داند قادر به مقابله با توان و قدرت جمهوری اسلامی نیست.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه مستکبر حاضر نیست، تمکین کننده باشد، خاطرنشان کرد: خوی مستکبر بر مبنای زور است و سال هاست که شیطان بزرگ فهم کاملی از قدرت انقلاب اسلامی پیدا کرده، اما باز هم می گوید گزینه هایش روی میز است.

دریادار فدوی با بیان اینکه گزینه های روی میز آمریکا مضحکه رسانه های غربی شده است، اضافه کرد: آمریکا مرتب حرف هایی می زند که قادر به انجام آن نیست و ما به اتکای قدرت شهدا آماده ایم کوچک ترین اقدام آمریکا را چنان با قدرت پاسخ دهیم که نتواند حرکتی از خود نشان دهد.

وی از برگزاری رزمایش ها به عنوان نمایشگر تنها بخشی از توان انقلاب اسلامی یاد کرد و اظهار داشت: به حمد الله انقلاب اسلامی ایران امروز در بالاترین سطح آمادگی برای مقابله با دشمنان قرار دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه، مذاکرات را فرصتی برای کشورهای طرف مذاکره با ایران دانست و یادآور شد: سال ها بود که این کشورها درخواست مذاکره با ما را داشتند و اکنون که چنین فرصتی پیش آمده، بهتر است از آن استفاده کنند.

در یادواره سه شهید گمنام دوران دفاع مقدس و 175 شهید غواص که در مرکز عالی تربیت جهادی و تکاوری سیدالشهدا (ع) نیروی دریایی سپاه برگزار شد، عملیات کربلای 4 و 5 برای 5هزار نفر از شرکت کنندگان در این یادواره بازخوانی شد.

کد خبر 303086

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی