همشهری آنلاین: نماینده تام الاختیار علی دایی سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس از پاسخ منفی این مربی به درخواست مسئولان باشگاه ملوان خبر داد.

علی دایی

به گزارش مهر، بهمن دهقان در خصوص درخواست باشگاه ملوان به علی دایی جهت پذیرش هدایت این تیم در فصل آینده، ضمن بیان مطلب فوق گفت: چندي پيش مدیران و مالک جدید باشگاه ملوان پیشنهاد اولیه خود جهت حضور علی دایی در آن تیم را مطرح کردند و ما با توجه به تغييرات مالكيتی و مديريتی ملوان، شرط جدی شدن مذاکرات را ارایه یکسری گزارشات و اطلاعات و خواسته‌ها دانستیم که متاسفانه تا آخرین فرجه‌ای که توافق کرده بودیم، این امر محقق نشد.

وی اضافه کرد: به همین دلیل با تمام احترامی که علی دایی برای تیم ریشه‌دار ملوان، هواداران خوب آن تیم، پیشکسوتان و مردم انزلی قائل است در چارچوب مسائل حرفه‌ای، چاره‌ای جز پاسخ رد به این پیشنهاد نبود. از همین طریق با تشكر از حسن اعتماد و انتخاب ضمن اعلام پاسخ منفی خود، برای ملوان و هوادارانش آرزوی موفقیت داریم.

نماینده تام الاختیار علی دایی در پاسخ به این پرسش که چه اسنادی باید ارائه می‌شد، تصریح کرد: برای شناخت یک مجموعه باید عقبه اداری و مالی آن را مورد توجه قرار داد. آنچه ما خواستار آن بودیم عمدتا به مباحث فصل قبل ملوان ارتباط داشت. اینکه تیم با چه تعداد از بازیکنان و در چه رده‌های سنی قرارداد دارد، چه تعداد سربازهایی را جذب کرده یا قرار است جذب کند، میزان مبالغ قراردادهای بازیکنان و مطالبات آنها و همه مسایلی از این دست که در یک جمله شامل انضباط اداری مجموعه می‌شود را خواستار بودیم که متعاقب آن می‌شد برای فصل بعد برنامه‌ریزی کرد.

وی همچنین تاکید کرد: متاسفانه چنین مواردی ظرف این مدت به هر دلیلی که به ما ارتباط ندارد آماده نشد و این امر یک نگرانی جدی را ایجاد می‌کرد که مبادا با یکسری ابهامات در طول کار مواجه شویم که دود آن به چشم ملوان و هوادارانش برود.

دهقان ادامه داد: من بهشتی مالک جدید باشگاه را پر انرژی و علاقمند دیدم اما برای باشگاهداری فقط این دو مولفه کافی نیست و باید ساختاری وجود داشته باشد که افراد در آن چارت و چارچوب فعالیت کنند. یک نفر قطعا به تنهایی قادر به اداره یک باشگاه نیست و اینکه فیمابین او و مجموعه ملوان چه می‌گذرد را من نه می‌توانم حرفی از آن بزنم و نه اطلاعی از آن دارم که در مورد آن صحبت کنم. تنها به عنوان کسی که دوست دارم تیم ریشه دار ملوان موفق شود اولین شرط این موفقیت را در وحدت و همدلی همه ارکان شهر و نه فقط باشگاه می دانم.

وي یادآور شد: در مذاکرات انجام شده هیچ بحثی در مورد رقم قرارداد علی دایی نشد. اگر مالک ملوان اعلام کرده حتی 3 میلیارد تومان هم حاضر است به دایی بپردازد و اکنون دایی پاسخ منفی می‌دهد نشانگر آن است که در این مذاکرات بحث منافع شخص علی دایی و خواسته‌هایش مطرح نبوده و اتفاقا از همان ابتدا هم اصرار داشتیم ملوان نباید فرصت را از دست بدهد و با هر مربی که می‌تواند به توافق برسد کارش را سريعتر آغاز کند.

نماینده تام الاختیار علی دایی در پایان گفت: امیدوارم ملوان را همانند سال‌های اوجش موفق ببینیم و تصمیمات به نفع این تیم و هوادارانش باشد.

کد خبر 300537

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار