همشهری آنلاین: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی دکتر محمود گلزاری را به سمت مشاور وزیر در امور خانواده و جوانان منصوب کرد.

محمود گلزاری

به گزارش همشهري آنلاين، علي جنتي دكتر محمود گلزاري را به سمت مشاور وزير در امور خانواده و جوانان منصوب كرد. گلزاري در دولت یازدهم معاون امور ساماندهی وزارت ورزش و جوانان بود که چندی پیش از این سمت استعفا کرد.

متن حکم علی جنتی وزیر ارشاد بدین شرح است:

جناب آقای دکتر محمود گلزاری

نظر به سوابق علمی و شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه مسائل فرهنگی به موجب این حکم به سمت «مشاور وزیر در امور خانواده و جوانان» منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و همکاری کلیه واحدها، شخصیت‌ها و نهادهای ذیربط اقدامات زیر را به انجام برسانید:

۱.تعامل،هماهنگی و همکاری با دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی و دستگاه‌های عضو شورای فرهنگ عمومی به منظور بهره‌گیری از ظرفیت این شورا در تقویت بنیان خانواده و خصوصا ارتقای نقش و جایگاه زنان و جوانان.

۲.ارتباط با فرهیختگان و صاحب نظران و اصحاب فرهنگ و هنر برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های آنان.

۳.ارتباط با تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد و سایر نهادهای فعال در حوزه جوانان و خانواده با هدف آسیب شناسی و تقویت بنیان خانواده ایرانی.

۴.استفاده از ظرفیت معاونت‌ها و سازمان‌های وابسته به وزارت متبوع در جهت سیاستگذاری، حمایت و ساماندهی تولید محصولات فرهنگی خانواده محور

۵.همکاری با نهادها و تشکل‌هایی که در زمینه آموزش و ارتقای جوانان و زنان فعالیت می‌کنند.

بدیهی است معاونان، مشاوران و مدیران سازمان‌ها و مراکز تابعه در انجام این وظیفه خطیر، همکاری و مساعدت لازم را با جنابعالی معمول خواهند داشت.

مزید توفیق جنابعالی را از خداوند متعال مسئلت دارم

علی جنتی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

کد خبر 299546

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار