سه‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۲
۰ نفر

همشهری آنلاین: مادر شهید اروجعلی در حالی پس از سال‌ها با پیکر فرزند و داماد خود دیدار می‌کند که در سال‌های جنگ همسر و برادر خود را نیز تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است.

شهید

به گزارش ایسنا، خبر کوتاه بود، پیکر یکی از شهدایی که در عملیات اخیر تفحص در منطقه مجنون تفحص شده بود توسط پلاک هویتی احراز هویت شده و با نام "اروجعلی ابوالفضلی زنجانی" شناسایی شد.

می‌بایست خبر 12 شهید دیگری را که در عملیات اخیر احراز هویت شده بودند تنظیم می‌کردیم اما در میان این 12 شهید نام دیگری هم بود که به خانواده " ابوالفضلی زنجانی" مربوط می‌شد. شهید "علی مقدم" همرزم و همسر خواهر شهید اروجعلی که همزمان با وی در عملیات خیبر در منطقه عملیاتی مجنون به درجه رفیع شهادت نائل آمده و چشم انتظاری 32 ساله این خانواده را مضاعف کرده بود.

مادر شهید اروجعلی در حالی پس از سال‌ها با پیکر فرزند و داماد خود دیدار می‌کند که در سالهای جنگ همسر و برادر خود را نیز تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است.

پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی تفحص شهدا،با تقدیم احترام و ارادت به خانواده شهیدان "ابوالفضلی زنجانی" و " مقدم" اطلاعات مربوط به این شهدارا به شرح زیر اعلام کرد:

شهید علی مقدم، فرزند محمد حسین، متولد سال 41، اعزامی از استان زنجان. این شهید در سال 62 مفقود اعلام و پیکرهایشان به تازگی در منطقه عملیاتی مجنون به دست آمد.

شهید اروجعلی ابوالفضلی زنجانی، فرزند سلیمان، متولد سال45، اعزامی از استان زنجان،این شهید در سال 62 مفقود اعلام و پیکرش به تازگی در منطقه عملیاتی مجنون به دست آمد.

کد خبر 294924

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha