همشهری آنلاین: مسوول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به انتساب خبر تشکیل هلال شیعی به اظهارات اخیر فرمانده کل سپاه تاکید کرد: طرح تشکیل هلال شیعی، سناریوی تبلیغاتی شکست‌خورده صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران است.

رمضان شریف

به گزارش ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف در پی سخنان سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری در اجلاسیه نهایی کنگره بزرگداشت 3000 شهید استان سمنان در پنجشنبه گذشته و انتساب جمله هلال شیعی در حال شکل گیری است به وی، این مطلب را اعلام کرد.

سردار شریف توضیح داد که انتساب این جمله به سخنان فرمانده کل سپاه یک برداشت ناقص و تحریف همراه با شیطنت از تحلیل ایشان از وضعیت و تحولات منطقه و اهداف و نقشه های آمریکا و قدرت‌های استکباری علیه انقلاب اسلامی و امت اسلامی بوده است.

وی افزود: نظام سلطه و استکبار به ویژه آمریکایی ها و صهیونیست ها در راستای اختلاف افکنی بین امت اسلامی و جلوگیری از روند تکاملی و تاثیرگذار انقلاب اسلامی سال ها است در چارچوب راهبرد «شیعه هراسی» و «ایران هراسی»، سناریوی خطرناک اتهام زنی به جمهوری اسلامی ایران در پیگیری «تشکیل هلال شیعی» را طراحی و دنبال می کنند.

مسوول روابط عمومی کل سپاه راهبرد «شیعه هراسی» و سناریوی «تشکیل هلال شیعی» را اقدامی تبلیغاتی و شکست خورده توصیف و تصریح کرد : جهان اسلام با هوشمندی و هوشیاری تاکنون ترفندهای جهان استکبار در این عرصه را خنثی کرده است.

سردار شریف خاطر نشان کرد: تردیدی نیست آنچه مورد توجه افکار عمومی آحاد مسلمانان عالم قرار دارد «گفتمان انقلاب اسلامی» است که از مهم ترین شاخصه ها و مؤلفه های آن «وحدت جهان اسلام»، «استکبار ستیزی» و مبارزه با آمریکا و رژیم صهیونیستی با عنوان دشمنان اصلی اسلام و مسلمانان است.

سخنگوی سپاه تصریح کرد: علت اصلی تلاش آمریکا و صهیونیست ها در ترویج موضوع هلال شیعی، اختلاف افکنی بین اقوام و مذاهب اسلامی و نیز وحشت آنان از وحدت و بیداری آحاد مسلمانان است که جمهوری اسلامی و ملت ایران همواره پرچمدار آن بوده و هستند.

سردار شریف با قدردانی از اهتمام اصحاب رسانه به انتشار درست و دقیق اخبار مربوط به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه اظهارات مربوط به فرماندهان و مسوولان ارشد آن یادآور شد: مجدداً به رسانه ها توصیه می کنیم اخبار رسمی مربوط به سپاه را از «سایت خبری سپاه نیوز» به عنوان مرجع رسمی اخبار این نهاد انقلابی و مردمی پیگیری و مورد انتشار قرار دهند.

کد خبر 294562

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار