همشهری آنلاین: سرپرست نایب‌رئیسی اول فدراسیون فوتبال اعلام کرد که اعضای هیئت رئیسه فدراسیون به علی کفاشیان اختیار دادند تا با کارلوس کی‌روش مذاکره کند.

تسنیم نوشت: محمود اسلامیان پس از جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد آخرین وضعیت کارلوس کي‌روش و تیم ملی کشورمان گفت: اعضای هیئت رئیسه به اتفاق موافق هستند تا با کي‌روش وارد مذاکره شویم و به خاطر همین اختیار را به کفاشیان دادیم تا با کي‌روش مذاکره کند. واقعیت این است که تا به حال هیچ مقام رسمی فدراسیون فوتبال در مورد رفتن کي‌روش اظهارنظر نکرده و فقط خود او بوده که اعلام کرده برای کار کردن در ایران مشکل دارد. هیئت رئیسه از نظر مسائل فنی از کي‌روش راضی است، هرچند تیم ملی نتوانست در جام ملت‌های آسیا نتیجه لازم را بگیرد.

وی ادامه داد: خیلی‌ها موافق ماندن کي‌روش در تیم ملی هستند و به خاطر همین اختیار مذاکره را هیئت رئیسه به کفاشیان داده است. واقعیت این است که کي‌روش نکات مثبت فنی فراوانی دارد، مثلا او توانسته فاصله خط دفاع و خط حمله ما را به 25 متر کاهش دهد که دقیقا مطابق با استاندارد جهانی است، همچنین ما در دفاع خوب کار می‌کنیم هرچند در خط حمله مشکلاتی داریم که باید رفع شود. فکر می‌کنم سرمربی تیم ملی باید مدیریت خوبی داشته باشد و سعه صدر زیادی هم داشته باشد.

سرپرست نایب‌رئیسی اول فدراسیون فوتبال تصریح کرد: با توجه به این شرایط اگر کي‌روش مایل به همکاری با ما باشد ما مشکلی با این موضوع نداریم.

اسلامیان در خصوص اینکه شنیده می‌شود چند گزینه برای جانشینی کي‌روش انتخاب شده‌اند، گفت: چنین مسئله‌ای صحت ندارد و اصلا در خصوص بحث گزینه احتمالی صحبتی نشده است.

وی ضمن بیان این موضوع که جلسه کي‌روش و کفاشیان امروز و فردا برگزار می‌شود، هنگامی که درباره مسئله غرامت از او سوال شد، خاطرنشان کرد: همه چیز باید طبق استانداردها باشد و هر دو طرف راضی باشند، البته من اصلا قصد مصاحبه نداشتم و به احترام شما (خبرنگاران) مصاحبه کردم، به خاطر همین نمی‌خواهم صحبت‌هایم را بیش از این ادامه دهم.

کد خبر 291525

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha