مجموع نظرات: ۰
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امروز وزارت بهداشت حرکتی جهادی را آغاز کرده است حرکتی که ثمره آن دفاع از حقوق مردم است.

به گزارش ايسنا، دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه بازدید از بیمارستان امام رضا (ع) شفت، اظهار کرد: عزتی بالاتر از کمک به مردم نیست، کمکی که باعث خشنودی و خوشحالی آنها می‌شود.

وی تصریح کرد: امروز وزارت‌بهداشت حرکتی جهادی را آغاز کرده است، حرکتی که ثمره آن دفاع از حقوق مردم است ما امیدواریم خدمات به نحوی باشد که باعث رضایتمندی مردم شود.

عاشوری، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس نیز ضمن خیرمقدم به وزیر بهداشت، گفت: همان طور که در دستاوردها با هم شریک هستیم، در کاستی‌ها هم با هم شریک هستیم بنابراین باید دست در دست هم مشکلات را مرتفع سازیم.

فرماندار شفت نیز ضمن تقدیر از پیگیری‌ها و تلاش‌های وزیر بهداشت از تحقق طرح جامع تحول نظام سلامت به عنوان یکی از رویکردهای موفق دولت تدبیر و امید یاد کرد.

خدمات دندانپزشکی در طرح تحول نظام سلامت ارتقاء می‌یابد

هاشمی وزیر بهداشت با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت گفت: خدمات دندانپزشکی در طرح تحول نظام سلامت ارتقاء خواهد یافت.

وی در جمع خبرنگاران در رابطه با تزریق آمپول‌های تقلبی به بیماران دیابتی و بروز مشکلاتی برای آنان اظهار کرد: از دستگاه امنیتی و سازمان غذا و دارو که به موقع وارد عمل شدند تشکر می‌کنیم.

وی با بیان اینکه افراد متخلف در این مورد شناسایی شدند، تصریح کرد: با ورود به موقع دستگاههای امنیتی عوامل توزیع داروی آوستین دستگیر شدند.

وزیر بهداشت با بیان اینکه دستگاه قضایی خارج از نوبت به اتهام این افراد رسیدگی خواهد کرد گفت: نظارت جدی بر قاچاق دارو یکی از خواسته‌های مهم ما از نهادهای مربوطه است.

هاشمی بر لزوم تهیه داروها از مراکز مورد تأیید وزارت بهداشت تاکید کرد و افزود: اگر کسی از مبادی غیر قانونی دارو تهیه کند مسئول خودش است و مردم باید مراقبت کنند.

وی با بیان اینکه طبق دستور وزارت بهداشت دارو از طریق مراکز پخش در اختیار استان‌ها و کلینیک‌های خصوصی قرار خواهد گرفت، گفت: با این اقدام بهبود نسبی را شاهد خواهیم بود.

وزیر بهداشت در ادامه با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت گفت: خدمات دندانپزشکی در طرح تحول نظام سلامت ارتقاء خواهد یافت.

هاشمی با بیان اینکه مردم در خصوص عدم ارائه خدمات دندانپزشکی در طرح تحول نظام سلامت ناراضی هستند گفت: امیدواریم با ارتقا خدمات دندانپزشکی بتوانیم در این زمینه خدمتی به مردم ارائه دهیم.

فاز نخست بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی اطفال در زیربنایی به مساحت 5200 متر با 120 تخت فعال شروع به کار کرد.

کد خبر 289413

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار