مجموع نظرات: ۰
پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۷
۰ نفر

همشهری آنلاین: مسئول ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای محیط زیست کرمانشاه گفت: هوای کرمانشاه در وضعیت ناسالم (هشدار) قرار دارد.

pollution

سعید دزفولی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته، غلظت گرد و غبار موجود در هوای کرمانشاه 273.5 میکروگرم بر مترمکعب بود که شاخص آلودگی (PSI) آن 174 بوده و بیانگر وضعیت هشدار است.

وی افزود: بیشترین غلظت گرد و غبار در این مدت مربوط به ساعت یک بامداد چهارشنبه و با غلظت 797 میکروگرم بر مترمکعب بوده‌ است.

مسئول ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای محیط زیست کرمانشاه، میانگین غلظت گرد و غبار از یک بامداد تا هشت صبح امروز را 246 میکروگرم بر مترمکعب عنوان کرد و افزود: شاخص آلودگی آن 164 و بیانگر وضعیت هشدار است.

به گفته دزفولی‌نژاد، بیشترین غلظت ذرات معلق در هشت ساعت گذشته مربوط به یک بامداد و با غلظت 306 میکروگرم بر مترمکعب بوده‌ است.

وی با اشاره به توده عظیم گرد و غباری که امروز از عراق وارد کشور شد، یادآور شد: توقع داشتیم با ورود این توده هوای کرمانشاه به مرز بحران برسد و شهرهای مرزی تعطیل شود، اما به دلیل بارش‌هایی که از ساعات اولیه امروز داشتیم گرد و غبار تا حدودی فروکش کرد. بر اساس پیش‌بینی‌های هواشناسی، وجود گرد و غبار در کرمانشاه تا فردا ادامه دارد.

کد خبر 287009

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار