سه‌شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۱
۰ نفر

همشهری آنلاین: عضو شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه شورای شهر هیچ قصدی برای تخریب و کاربری ساختمان تجارت جدید فردوسی ندارد، گفت: این ساختمان باید با نظارت عالیه، ایمن‌سازی و به بهره‌داری برسد.

شورای شهر

به گزارش فارس، محمدمهدی تندگویان در جریان یکصد و سی و یکمین جلسه شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه ساختمان تجارت جدید فردوسی باید ایمن‌سازی شود اظهار داشت: تأکید ما بر ایمن‌سازی در این ساختمان است، نه جلوگیری از کاربری و تخریب ملک.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط ساختمان، امکان ایمن‌سازی ملک در این شرایط وجود دارد و باید با نظارت عالیه، ایمن و به بهره‌برداری برسد.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: بحث دیگری که در خصوص ساختمان تجارت جدید فردوسی وجود دارد، تخلفات کمیسیون ماده 100 و امثال آن است که این موضوع باید از طریق شهرداری و پیگیری‌های لازم به نتیجه برسد.

وی همچنین با اشاره به احداث خط تندروی (شهید مطهری ـ شهید بهشتی) اظهار داشت: ما اعتقاد داریم مطالعات لازم برای احداث این خط صورت نگرفته است.

وی تصریح کرد: متأسفانه بدون اینکه در برنامه پنج ساله دوم شهرداری و بدون درنظر گرفتن بودجه لازم، شهرداری تهران اقدام به اجرای این پروژه به پیمانکار مربوطه داشته است که ما صددرصد با انجام این کار مخالفیم.

تندگویان بیان داشت: طول مسیر اشاره شده 7 هزار و 316 متر است که در این مسیر حدود 23 تقاطع اصلی و 44 تقاطع فرعی وجود دارد، ضمن اینکه 39 چراغ راهنمایی و رانندگی نصب شده است که از این تعداد 30 چراغ اصلی محسوب می‌شوند و در واقع با توجه به شرایط اشاره‌شده، امکان خط تندرو در این مسیر وجود ندارد.

عضو شورای شهر تهران در پایان از شهرداری تهران خواست از اجرای این پروژه توسط پیمانکار مربوطه جلوگیری کند.

کد خبر 286862

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شورای شهر

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha