یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۷
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: جزئیات قتل پسربچه هشت ساله‌ای که توسط پدرش به قتل رسیده بود تشریح شد.

قتل پسر هشت ساله

فارس نوشت: در ساعت 16:30 مورخه 1393/10/17 خانمی با مراجعه به کلانتری 152 خانی آباد اعلام کرد: پسرم بنام حامد . ی ( متولد 1359 ) به همراه پسر هشت ساله اش بنام نوید ( نوه شاکیه ) از خانه خارج شد؛ زمانیکه حامد به خارج بازگشت، بر روی لباس‌ها و کفش‌ها و حتی بر روی پلاک موتورسیکلتش آثار خون وجود داشت اما از نوید خبری نبود.

با توجه به اظهارات مادربزرگ نوید، بلافاصله مأموران کلانتری 152 خانی آباد به محل زندگی حامد - پس از متارکه از همسرش در منزل مادری‌اش زندگی می کرد - رفته و اقدام به دستگیری وی نمودند.

با توجه به کشف آثار خون بر وی لباس ها و همچنین موتورسیکلت و احتمال ارتکاب جنایت از سوی حامد، مأمورین در خصوص سرنوشت نوید به تحقیق از حامد پرداختند.

حامد در اظهاراتش به مأمورین عنوان کرد که آثار خون موجود بر روی لباس‌ها و موتورسیکلت آپاچی سفید رنگ به علت درگیری او در خیابان نیلوفر بوده که طی آن با چندین نفر که قصد ربودن نوید را داشته اند درگیر شده و آنها را با چاقو زده است. حامد در ادامه مدعی شد که نوید توسط این افراد ربوده شده است.

با توجه به اظهارات حامد در خصوص درگیری وی در خیابان نیلوفر، بلافاصله مأمورین به خیابان نیلوفر مراجعه و به تحقیق از اهالی و کسبه این پرداختند اما با تجمیع اظهارات اهالی مشخص شد که هیچ درگیری در این منطقه رخ نداده است.

همزمان با تحقیقات در کلانتری 152 خانی آباد و ثبت پرونده فقدان پسربچه هشت ساله در سیستم جامع پلیس، در ساعت 20:30 مورخه1393/10/17 مأمورین گشت منطقه 19 پلیس راهور تهران بزرگ در حین گشت زنی جسد پسربچه‌ای را در فضای سبز واقع در زیر پل شهید صنیع خانی کشف می نمایند. بلافاصله موضوع به پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل کشف جسد حاضر شدند.

بلافاصله تحقیقات از همان محل کشف جسد آغاز و با بررسی سوابق فقدان افراد، هویت جسد که همان نوید هشت ساله بود، شناسایی شد.

انتقال حامد به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ

با کشف جسد نوید که از ناحیه گلو دچار بریدگی شدید شده و از سوی دیگر با توجه به دلایل و مدارک بدست آمده در خصوص ارتکاب جنایت توسط حامد . ی، هماهنگی‌های لازم انجام و پدر نوید جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که حامد اعتیاد شدیدی به مصرف موادمخدر به ویژه شیشه دارد و همین موضوع باعث شده تا همسرش از وی متارکه نماید.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به دلایل، شواهد و مدارک بدست آمده و احتمال ارتکاب جنایت توسط پدر مقتول (نوید)، حامد.ی با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و تحقیقات از وی در دستور کار کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی قرار گرفته است.

کد خبر 283824

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha