جوان ۲۳ ساله‌ای که به اتهام دست‌داشتن در ۲جنایت دستگیر شده است در جریان بازجویی‌های فنی و تخصصی سومین قتل را نیز گردن گرفت.

متهم

روز چهارم مرداد‌ماه جسد راننده آژانسي در اطراف بزرگراه آزادگان كشف شد. او با ضربات چاقو به قتل رسيده بود و معلوم نبود چه‌كسي و با چه انگيزه‌اي او را به قتل رسانده است. با اين حال تجسس‌هاي كارآگاهان براي شناسايي قاتل ادامه يافت تا اينكه آنها هفته گذشته به اطلاعاتي دست يافتند كه نشان مي‌داد عامل اين جنايت جواني 23ساله به نام مجيد است كه در شهرك وليعصر سكونت دارد. به اين ترتيب وي بازداشت شد و به قتل راننده آژانس اعتراف كرد اما اين پايان اعترافات او نبود چرا كه وي اقرار كرد يك روز قبل نيز دختر جواني را پشت ديوار مركز شماره‌گذاري خودرو در حوالي بزرگراه آزادگان به قتل رسانده و جسدش را سوزانده است.

وقتي مأموران خانه متهم به قتل را بازرسي كردند روي ميز آرايش همسرش ظرفي را كشف كردند كه داخل آن 2گوش انسان بود. تحقيقات بيشتر نشان داد گوش‌ها متعلق به همان دختري است كه وي در بزرگراه آزادگان به قتل رسانده‌است. به اين ترتيب مجيد تحت بازجويي قرار گرفت و گفت: نخستين مقتول راننده آژانس و از دوستانم بود. من از او 600هزار تومان طلب داشتم اما او پولم را پس نمي‌داد و به همين دليل وي را به قتل رساندم.

وي ادامه داد: قتل دوم را روز 23آذر مرتكب شدم. ماجرا از اين قرار بود كه من از مدتي قبل با دختري جوان آشنا شده بودم اما مي‌خواستم به اين ارتباط پايان دهم اما دختر جوان تهديد كرد كه همه‌‌چيز را به همسرم مي‌گويد. با او در كشمكش بودم كه فهميدم با همسرم تماس گرفته و همه‌‌چيز را گفته است. از آن روز به بعد همسرم از خانه قهر كرد و گفت ديگر برنمي‌گردد مگر اينكه گوش دختر جوان را برايش ببرم. من هم آن دختر را به قتل رساندم و گوش‌هايش را بريدم و جنازه را به آتش كشيدم. در ادامه براي اينكه همسرم به خانه برگردد گوش‌هاي دختر را داخل الكل انداختم تا به همسرم نشان دهم اما دستگير شدم.

  • اظهارات همسر متهم

به‌دنبال اعترافات قاتل مخوف، مأموران، همسر وي را نيز بازداشت كردند و او در تحقيقات پرده از سومين قتل شوهرش نيز برداشت. او گفت: مدتي قبل شوهرم به خانه آمد و وسايل شخصي مثل موبايل، باند پخش صوت خودرو، كيف جيبي و... مردي را با خودش آورد. من عكس صاحب وسايل را در داخل موبايلش ديدم اما شوهرم مي‌گفت كه اين فرد يكي از دوستانش است و او مي‌خواهد با وي شوخي كند، اما مدتي بعد در كوچه اعلاميه ترحيم و حجله يكي از اهالي محله‌مان را ديدم كه كشته شده بود. عكس همان كسي بود كه شوهرم وسايلش را با خود به خانه آورده بود. وقتي از او درباره اين ماجرا پرسيدم، گفت كه زورگيران هنگام سرقت وسايل دوستش، او را به قتل رسانده‌اند. وقتي آن ماجرا را با خودم مرور كردم به اين نتيجه رسيدم كه شوهرم قاتل اوست.

  • اعتراف به سومين جنايت

اظهارات همسر متهم ابعاد پرونده را گسترده‌تر كرد چرا كه نشان مي‌داد مجيد مرتكب قتل‌هاي سريالي شده است. با وجود اين، هنوز او به سومين قتل اعتراف نكرده بود تا اينكه با ادامه تحقيقات مجيد سرانجام به قتل دوستش به‌عنوان سومين قرباني اقرار كرد. او در تازه‌ترين اعترافاتش گفت: با دوستم بر سر باند پخش صوت خودرو دچار اختلاف شدم. چند مرتبه با او صحبت كردم اما فايده‌اي نداشت تا اينكه نقشه قتل‌اش را طراحي كردم و يك روز او را در محل خلوتي با چاقو به قتل رساندم و اموالش را سرقت كردم. بعد در محله شايعه شد كه زورگيران او را كشته‌ و اموالش را سرقت كرده‌اند.براساس اين گزارش، هم‌اكنون قاتل مخوف در بازداشت به سر مي‌برد و تحقيقات از او براي افشاي ساير جرائم احتمالي‌اش ادامه دارد.

کد خبر 281504

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی