مجموع نظرات: ۰
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۳
۰ نفر

همشهری آنلاین: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با اشاره به تصویب شورای شهر تهران مبنی بر بودجه ریزی عملیاتی در شهرداری تهران گفت: بر این اساس شهرداری موظف است بودجه سال ۹۴ را عملیاتی ارائه کند.

 

به گزارش ايسنا، علیرضا دبیر در اين‌باره گفت:‌ در بودجه سال 93 در تبصره 37 آمده که شهرداری باید بودجه سال 94 را به صورت عملیاتی ارائه کند بر همین اساس مواد بودجه سال 94 تغییرات اساسی دارد.

وی افزود: در احکام برنامه پنج ساله نیز برعملیاتی شدن بودجه اشاره شده است برهمین اساس کمیسیون برنامه و بودجه شورا هفت ماه در جلسات مستمر این موضوع را پیگیری می‌کند به طوری که جلسات توجیهی و آموزشی را برای مناطق برگزار می‌کنیم تا به سمت عملیاتی شدن بودجه حرکت کنیم.

دبیر در خصوص وام قرض الحسنه رانندگان تاکسی که توسط شهرداری تهران واگذار شده است گفت:‌ از محل ردیف و تبصره 25 باید شهرداری تهران به رانندگان تاکسی وام قرض الحسنه می‌داد که بر اساس گزارشی که داده است تا کنون 50 درصد رانندگان از این وام بهره مند شده‌اند.

وی افزود: مبلغی در اختیار شهرداری قرار داده بودیم که از آن بابت اعطای امکاناتی مانند بیمه تکمیلی و پرداخت وام قرض الحسنه به رانندگان تاکسی استفاده کند. بر همین اساس تا کنون 50 درصد رانندگان وام دریافت کرده‌اند و بر اساس همین گزارش 4000 خودروی فرسوده از طریق بانک صادرات هریک مبلغ 20 میلیون تومان وام برای نوسازی ناوگان تاکسی رانی دریافت کرده‌اند.

کد خبر 279593

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha