همشهری آنلاین: به موجب تصمیم سازمان نظام وظیفه عمومی، فوتبالیست‌هایی که با ارائه مدارک جعلی اقدام به دریافت کارت پایان خدمت کرده‌اند، تا پایان فصل حق بازی ندارند.

سرباز

به گزارش "ورزش سه"، سازمان نظام وظیفه در اطلاعیه‌ای تازه خبر از ابطال 59 کارت معافیت فوتبالیست‌های ایرانی داد که این یک خبر نگران کننده برای همه فوتبالیست‌هایی است که با مدارک جعلی کارت پایان خدمت تقلبی گرفته‌اند.

اين عدد شامل نفرات تقریبا سه تیم فوتبال است. سه تیم فوتبال با همه نفرات، این در حالی است که در لیگ‌برتر فوتبال ایران و لیگ دسته اول 4 تیم نظامی مشغول به فعالیت هستند که با توجه به اینکه قبل از بحران کارت‌های پایان خدمت نفرات خود را کامل کرده‌اند، نمی‌ توانند بازیکن بیشتری بگیرند و طبعا با این وصف تعدادی زیادی از بازیکنان مجبورند قید حضوردر لیگ‌برتر و حتی دسته اول فوتبال ایران را بزنند.

اینکه تیم‌های نظامی ظرفیت جذب سربازهای فعلی فوتبال را نخواهند داشت، یک امر قطعی است اما اینکه کدامیک از بازیکنان معروف فعلی تیم‌های بزرگ و کوچک ایران در این فهرست قرار خواهند گرفت، معمایی است که به زودی روشن می‌‌شود.

فوتبالیست‌های خاطی باید خدمت خود را در یکی از یگان‌های تابعه نیروهای مسلح سپری کنند و احتمالا در دادگاه هم حاضر بشوند. این شوکی تازه برای فوتبال ایران است که بیش از سه ماه است مساله کارت‌های پایان خدمت تقلبی اش تبدیل به تیتر اول شده است.

در این اطلاعیه قید شده نفراتی که از شواهد جعلی برای دریافت کارت پایان خدمت استفاده کرده‌اند، «فعلاً» محرومند که این یک خبر شوکه کننده برای چهره‌هایی مثل آرش افشین، خلیل زاده ، سینا عشوری و ... است که به تیم‌های نظامی پیوسته‌اند.

کد خبر 278864

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار