همشهری آنلاین: عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در اظهاراتی تند از ارائه مجوز برای ساخت طبقه هفتم و هشتم ساختمان علاء‌الدین ابراز تعجب کرد.

شورای

به گزارش ايسنا، ابوالفضل قناعتی در تذکر پیش از جلسه خود در صحن علنی شورای شهر تهران، عنوان کرد: پاساژ علاء الدین دارای چهار طبقه پارکینگ است که از سه طبقه آن استفاده تجاری می‌شود.

وی با بیان اینکه هزار مغازه در پاساژ علاء الدین وجود دارد و روزانه 15 هزار نفر در آن تردد می‌کنند، گفت:‌ در سال 85 شورا و شهرداری تهران ابلاغ کرد که حق اضافه بنا در ساختمان علاء الدین وجود ندارد و حتی دادستانی و آتش نشانی نیز با اضافه بنا مخالفت کردند اما در سال 93 نمی‌دانم که چه اتفاقی افتاد که سازمان نظام مهندسی و مدیرکل معماری شهر تهران اجازه ساخت طبقه هفتم و هشتم را به مدیریت علاء الدین داد و این در حالی است که در کمیسیون ماده 100 رأی به قلع و قمع طبقات اضافه پروژه علاء الدین داده شد؛ اما متاسفانه طبقه هفتم و هشتم در حال ساخت است و نمی‌دانیم که جان مردم را با چه قیمتی معامله می‌کنند.

همچنین حکیمی پور دیگر عضو شورای شهر گفت: شش ماه قبل نیز تذکر دادم که جلوی چشم ما و علیرغم تذکرات، دارند طبقه هفتم و هشتم علاء الدین را می‌سازند و جای سوال است چه کسی پشت این افراد است که حتی با نداشتن پایان کار می‌توانند طبقات اضافی بسازند.

 

کد خبر 277422

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شورای شهر

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها