همشهری آنلاین: بر اثر حادثه برخورد یک دستگاه پراید با تریلی حامل سوخت بنزین که با مداد روز جمعه در محور خور- طبس رخ داد، راننده و پنج سرنشین خودروی پراید در دم جان باختند.

۶ کشته در حادثه رانندگی در محور خور- طبس

به گزارش واحد مركزي خبر،سرهنگ رضایی علت این حادثه را انحراف به چپ راننده خودروی پراید اعلام کرد.

مسئول مرکز مدیریت راههای اداره کل راه و شهرسازی اصفهان نيز روز جمعه گفت: محور خور - طبس کیلومتر 60 در حوزه استحفاظی اصفهان به علت برخورد یک دستگاه تانکر حامل بنزین با سواری پراید مسدود شده است.

کازرونی گفت : در این حادثه تانکر دچار نشتی بنزین شده و از ساعت 8 و 30 دقیقه امروز سه گروه راهداری مشغول پاکسازی جاده هستند.

وي افزود : قرار است جرثقیلی تانکر که نشتی بنزین دارد را به محل امن منتقل کند.

وی گفت : هنگام رفت برای تردد به سمت طبس از محور خور - بیاضیه ، رباط - طبس و مسیر بازگشت از طبس گردنه جعفرآباد ، بیاضیه - خور مسیر جایگزین اعلام شده است.

مسئول مرکز مدیریت راههای اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت : با پاکسازی مسیر این محور بازگشایی می شود.

همچنين به گزارش خبرگزاري ايسنا از اين حادثه، رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد محور خور-طبس به دلیل واژگونی تانکر سوخت "هوو" خبر داد و گفت:‌ در محورهای دیگر هیچ مشکلی نداریم وضعیت ترافیک جاده ها عادی است.

سرهنگ محمدحسین حمیدی گفت: در مسیر خراسان به اصفهان در محور خور - طبس یک دستگاه تانکر سوخت هوو در ساعت یک نیمه شب واژگون شده است که در حال حاضر این محور برای تامین امنیت مسافران بسته است.

حمیدی با اعلام اینکه در این محور امدادرسانی برای جلوگیری از وقوع حادثه انجام شده، افزود: ضمن اینکه شرکت مسئول برای تخلیه سوخت تانکر دیر اقدام کرده و در حال حاضر برای تخلیه سوخت با مشکل مواجه هستیم. هم اکنون عوامل راهداری و پلیس در این مکان حضور دارند .

حسین درخشان سخنگوی سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر نیز درباره این حادثه به ایسنا گفت: تصادف پراید با تانکر حامل سوخت و واژگونی تانکر در محور خور- طبس، منجر به فوت شش نفر و مصدومیت یک نفر شد.

وی با اعلام اینکه این حادثه در ساعت یک بامداد رخ داده است، افزود: عملیات امداد و نجات از ساعت 1:20 بامداد آغاز شد و در حال حاضر مصدوم و جنازه‌ها انتقال داده شده است.

همچنین سرهنگ صمد اسفندیاری جانشین فرمانده پلیس راه کشور درباره این حادثه به ایسنا گفت: در پی تصادف این کامیون با پراید شش تن جان خود را از دست دادند اما با توجه به اینکه محموله آن بنزین بود، جاده از سمت اصفهان و خراسان جنوبی مسدود شد تا عملیات امداد و نجات و بازگشایی و پاکسازی جاده از بنزین انجام شود.

اسفندیاری درباره علت وقوع این حادثه خاطرنشان کرد: علت این حادثه در دست بررسی است.

سرهنگ رضایی رئیس پلیس راه استان اصفهان نیز در باره این حادثه گفت:ساعت 1:35دقیقه بامداد امروز در جاده خور - طبس یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه تانکر هووی حامل بنزین از رو به رو برخورد کرد و پس از برخورد تانکر هوو واژگون و شش تن از اعضا یک خانواده از جمله راننده و سرنشینان خودرو پراید در دم جان خود را از دست دادند.

به گفته این مقام مسئول انتظامی؛ علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه انحراف به چپ از جانب راننده سواری پراید اعلام شده است.

کد خبر 277022

پر بیننده‌ترین خبر امروز

پر بیننده‌ترین اخبار سرویس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی