همشهری آنلاین: جانشین نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در پاسخ به تسنیم گفت: برنامه بعدی تشییع شهید گمنام در نیروی هوایی ارتش پایگاه هوایی مهرآباد(شهید لشگری) است.

برخور

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، امیرسرتیپ خلبان برخور جانشین نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام که در ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی به خاک سپرده شدند در جمع خبرنگاران با اشاره به دفن پیکر شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: در پایگاه‌ها و اقصی نقاط شهر تهران پیکر شهدای عزیز دفن هستند این کار در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام می‌شود و در واقع برای آن است که دوستان این شهدا را به خاطر روزمر‌ه‌گی‌ها فراموش نکنند.

وی افزود: شهیدان 20 و 22 ساله امروز در اینجا دفن شدند و در واقع امروز آنچه از پیکر مطهر آنان به جا مانده در ستاد نیروی هوایی ارتش به خاک سپرده شد تا ما که مانده‌ایم بتوانیم انشاءالله راه این عزیزان را ادامه دهیم.

جانشین نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در پاسخ به خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در مورد برنامه بعدی نیروی هوایی ارتش برای تشییع شهدای گمنام گفت: بعد از مرکز فرماندهی آموزش‌های هوایی شهید خضرایی و ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی و قصر فیروزه برنامه بعدی تشییع و تدفین شهدا در پایگاه هوایی مهرآباد (شهید لشگری) را داریم.

امیرسرتیپ خلبان برخور افزود: زمان این تشییع هنوز مشخص نشده است و بسته به آن است کمیته تفحص شهدا چه زمانی پیکر شهید گمنامی را برای تدفین به ما تحویل دهند.

کد خبر 275997

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha