همشهری آنلاین: در پایان سومین روز رقابت‌های پاراآسیایی اینچئون، شمار مدال‌های کاروان ایران به عدد ۵۹ رسید.

Inceon Paragames Logo

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ورزش‌هاي جانبازان و معلولين، ملی‌پوشان کشورمان در سومین روز مسابقات 18 نشان رنگارنگ شامل 4 طلا، 7 نقره و 7 برنز به دست آوردند و با این تعداد مدال، نشان‌های کاروان ایران تا پایان روز سوم به 12 طلا، 29 نقره و 18 برنز رسید.

ایران با این تعداد مدال هم اکنون در جایگاه پنجم جدول قرار دارد.

تیم چین با مجموع 179 مدال (95 طلا، 54ن قره و 30 برنز) کره جنوبی با 97 مدال ( 37 طلا، 20 نقره، 40 برنز) و ژاپن با 81 مدال (20 طلا، 29 نقره، 32 برنز) و ازبکستان با 19 مدال ( 16 طلا، 2 نقره، 1 برنز) در رده‌های اول تاچهارم قرار دارند.

اسامی مدال‌آوران کاروان غدیر تا پایان روز سوم:

طلا


1- وحید کشتکار شنای 400 متر کلاس اس 13

2- سید عرفان حسینی پرتاب نیزه کلاس اف 12 و 13

3- ساره جوانمردی تپانچه 50 متر خفیف اس اچ 1

4- پیمان نصیری 1500 متر دو و میدانی کلاس تی 20

5- علیرضا مختاری ماده پرتاب دیسک کلاس ترکیبی اف 51، 52 و 53

6- ساره جوانمردی تبانچه بادی 10 متر کلاس پی 52

7- محمد الوان‌پور پرتاب نیزه کلاس اف 55 و 56

8- امیر جعفری وزنه‌برداری دسته منهای 59 کیلوگرم

9- مهناز امینی پرتاب وزنه کلاس اف 57

10- یونس سیفی‌پور پرتاب وزنه کلاس اف 32

11- مهناز امینی پرتاب نیزه کلاس اف 57

12- علیرضا مختاری پرتاب وزنه کلاس اف 53 و 53

نقره


1- هاجر تکتاز پرتاب دیسک کلاس اف 11 و 12

2- سجاد نیک‌پرست پرتاب نیزه در کلاس اف 12 و 13

3- محمدحسین کریمی شنا 400 متر آزاد کلاس اس 13

4- جاوید احسانی شکیب پرتاب وزنه اف 57

5- حمید اسلامی کلاس تی 11 دوی پنج هزار متر نابینایان

6- علی الهی کلاس تی 12 دوی پنج هزار متر نابینایان

7- صادق بیت‌سیاح پرتاب وزنه کلاس‌های اف 40 و 41

8- حسن دهقان پرتاب وزنه کلاس اف 20

9- اعظم خدایاری پرتاب دیسک کلاس اف 57

10 - محسن کائیدی پرتاب نیزه کلاس اف 33 و 34

11- شاهین ایزدیار شنای 50 متر آزاد کلاس اس 10

12- هاشمیه متقیان پرتاب نیزه کلاس اف 55 و 56

13- سیدحبیب حسینی دوی 200 متر کلاس تی 12

14- مسعود حیدری پرتاب وزنه کلاس اف 11 و 12

15- مهدی زمانی تیراندازی با تپانچه بادی کلاس اس اچ 1

16- حمید اسلامی دوی 1500 متر کلاس تی 11

17- امین عبدل‌پور دوی 1500 متر کلاس تی 46

18- حمزه محمدی وزنه‌برداری دسته منهای 59 کیلوگرم

19- هاجر تکتاز پرتاب وزنه کلاس اف 11 و 12

20- جلال خاکزادیه پرتاب دیسک کلاس اف 34

21- شاهین ایزد یار شناي 100 متر آزاد کلاس اس 10

22- شاهین ایزدیار شناي 100متر پروانه کلاس اس 10

23- فاطمه منتظری پرتاب وزنه کلاس اف 57

24-وحید کشتکار 200 متر شنای مختلط اس ام 13

25- محمدعلی شنانی جودو وزن منهای 73 کیلوگرم

26- عبدالرضا جوکار پرتاب وزنه

27- شاهین ایزدیار شنای 400 متر آزاد کلاس اس 10

28- هاشمیه متقیان پرتاب دیسک کلاس اف 55 و 56

29- حسن جانفشان تنیس روی میز

برنز


1- یونس سیفی‌پور پرتاب وزنه کلاس اف 32 و 33

2- فاطمه منتظری پرتاب دیسک کلاس اف 57

3- محمدحسین کریمی شنای 50 متر آزاد کلاس اس 13

4- عالیه محمودی تپانچه بادی 10 متر کلاس کلاس اس اچ 1

5- لیلا ملکی پرتاب نیزه کلاس اف 55 و 56

6- عبدالرسول میرشکاری کلاس اف 46 پرتاب نیزه

7- سعید رحمتی وزن 66 کیلوگرم جودو

8- علی اولفت لاوی پرش طول کلاس تی 36، 37 و 38

9- محمدحسین کریمی شنای کرال پشت کلاس اس 13

10- محمدحسین کریمی شناي کرال سینه 100 متر اس 13

11- سیامک صالح فرج‌زاده پرتاب دیسک کلاس اف 34

12- محمدحسین کریمی شنای 200 متر مختلط اس ام 13

13- فائزه کرمانی پرتاب نیزه کلاس اف 33 و 34

14- سید امید جعفری نوری جودو منهای 81 کیلوگرم

15- محسن مجیدی جمال‌آبادی پرتاب دیسک اف 37

16- علی رنجبر تنیس روی میز انفرادی مردان کلاس تی تی 2

17- شاهین ایزدیار شنای 200 متر مختلط کلاس اس ام 10

18- محمد رنجبر تنیس روی میز

 

کد خبر 275593

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار