همشهری آنلاین: در پایان دومین روز مسابقات پاراآسیایی اینچئون، شمار مدال‌های کاروان ایران به ۸ طلا، ۲۳ نقره و ۱۱ برنز رسید.

Inceon Paragames Logo

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ورزش‌هاي جانبازان و معلولين، در روز اول مسابقات کاروان ایران 19 نشان شامل 5 طلا، 11 نقره و 3 برنز کسب کرده بود که با مجموع مدال‌های روز دوم، شمار کلی مدال‌های کاروان ایران به عدد 42 رسید و هم اکنون در جایگاه پنجم قراردارد.

ملی‌پوشان ایرانی در روز دوم نیز 3 طلا، 12 نقره و 8 برنز کسب کردند.

تیم چین با 114 مدال (61 طلا، 33 نقره و 20 برنز) در مکان اول قرار دارد و تیم‌های کره جنوبی با 53 مدال ( 20 - 13 - 20-) ژاپن با 52 مدال(17 - 17- 18) و ازبکستان با 15 مدال (12 - 2 - 1) در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند.

مدال‌آوران کاروان غدیر:

طلا

1- وحید کشتکار در شنای 400متر کلاس S13

2- سید عرفان حسینی پرتاب نیزه کلاس F12/13

3- ساره جوانمردی تپانچه 50 متر خفیف Sh1

4- پیمان نصیری در 1500 متر دوومیدانی کلاس T20

5- علیرضا مختاری ماده پرتاب دیسک کلاس ترکیبی F51/52/53

6- ساره جوانمردی تبانچه بادی 10 متر کلاس P2

7- محمد الوان‌پور پرتاب نیزه کلاس F55/56

8- امیر جعفری در وزنه‌برداری دسته منهای 59 کیلوگرم

نقره

1- هاجر تکتاز در پرتاب دیسک کلاس F11/12

2- سجاد نیک‌پرست پرتاب نیزه در کلاس F12/13

3- محمدحسین کریمی شنا 400 متر آزاد کلاس S13

4- جاوید احسانی شکیب در پرتاب وزنه F57

5- حمید اسلامی کلاس T11 دوی پنج هزار متر نابینایان

6- علی الهی کلاس T12 دوی پنج هزار متر نابینایان

7- صادق بیت‌سیاح در پرتاب وزنه کلاس های F40/41

8- حسن دهقان پرتاب وزنه کلاس F20

9- اعظم خدایاری در پرتاب دیسک کلاس F57

10 - محسن کائیدی در پرتاب نیزه کلاس F33/34

11- شاهین ایزدیار در شنای 50 متر آزاد کلاس S10

12- هاشمیه متقیان در پرتاب نیزه کلاس F55/56

13- سیدحبیب حسینی دوی 200 متر کلاس T12

14- مسعود حیدری پرتاب وزنه کلاس F11/12

15- مهدی زمانی در تیراندازی با تپانچه بادی کلاس Sh1

16- حمید اسلامی دوی 1500 متر کلاس T11

17- امین عبدلي‌پور دوی 1500 متر کلاس T46

18- حمزه محمدی در وزنه برداری دسته منهای 59 کیلوگرم

19- هاجر تکتاز پرتاب وزنه کلاسF11/12

20- جلال خاکزادیه پرتاب دیسک کلاس F34

21- شاهین ایزد یار در 100متر آزاد کلاس S10

22- شاهین ایزدیار در 100متر پروانه کلاس S10

23- تیم ایران در شنای مختلط 4 در 50 متر آزاد مردان

برنز

1- یونس سیفی‌پور در پرتاب وزنه کلاس F32/33

2- فاطمه منتظری در پرتاب دیسک کلاس F57

3- محمدحسین کریمی در شنای 50 متر آزاد کلاس S13

4- عالیه محمودی در تپانچه بادی 10 متر کلاس کلاس Sh1

5- لیلا ملکی پرتاب نیزه کلاس F55/56

6- عبدالرسول میرشکاری درکلاس F46 پرتاب نیزه

7- سعید رحمتی وزن 66 کیلوگرم جودو

8- علی الفت لاوی در پرش طول کلاس T36/37/38

9- محمدحسین کریمی شنای کرال پشت کلاس S13

10- محمدحسین کریمی شنا کرال سینه 100 مترS13

11- سیامک صالح فرج‌زاده پرتاب دیسک کلاس F34

 

کد خبر 275430

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار