همشهری آنلاین: امیررضا خادم گفت تا اواخر پاییز ه سرخ‌آبی‌ها آماده فروش‌ می‌شوند و به بخش خصوصی واگذار می‌شوند

دربی داربی

به گزارش ایسنا، در حالی وزیر دادگستری اعلام کرده که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا ماه آینده به فروش می‌رسند که اسپانسرهای این دو تیم تا پایان فصل با آن‌ها قرارداد دارند.

امیررضا خادم، نماینده تام‌الاختیار وزارت ورزش در امر خصوصی سازی این دو باشگاه درباره این رابطه گفت: در جلسه‌ای که به سه وزیر و مسئولان این دو باشگاه درباره خصوصی‌سازی داشتیم، به جمع‌بندی نهایی رسیدیم که یک ماه تا یک ماه و نیم آینده حسابرسی‌های این دو باشگاه به پایان برسد و بعد از آن شورای قیمت‌گذاری درباره قیمت نهایی پرسپولیس و استقلال تصمیم بگیرد.

او ادامه داد: فکر می‌کنم تا اواخر پاییز همه چیز مشخص می‌شود و دو باشگاه آماده فروش به بخش خصوصی خواهند شد. پس از آن نیز شرایط برای برگزاری مزایده مهیا می‌شود و به نظر من تا زمستان مالکین استقلال و پرسپولیس مشخص خواهند شد.

خادم در پاسخ به این سوال که وضعیت اسپانسرها چطور خواهد شد گفت: طبق توافقی که با سازمان خصوصی‌سازی داشته‌ایم و با توجه به اینکه قرارداد با اسپانسرها یک فصل است، اسپانسرهای استقلال و پرسپولیس تا پایان این فصل کارشان را ادامه می‌دهند. مگر اینکه خود این مالکین از اسپانسرها باشند یا اینکه اسپانسرها با مالکین جدید تفاهم‌نامه‌ها یا توافقاتی داشته باشند. در غیر این صورت ما به تمام کسانی که می‌خواهند باشگاه‌ها را خریداری کنند اعلام کرده‌ایم که اسپانسرها تا پایان فصل قرارداد دارند.

کد خبر 270976

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha