سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۸
۰ نفر

همشهری آنلاین: رئیس اداره اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: دستگیری اعضایی از گروهک تروریستی داعش در آذربایجان‌غربی کذب است.

 پرچم داعش نماد مرگ و هراس افکنی

به گزارش ایسنا، سرگرد امیری‌فرد با اعلام این خبر افزود: برخی رسانه‌های بیگانه اخباری مبنی دستگیری اعضایی از گروهک تروریستی داعش در آذربایجان‌غربی منتشر کردند که خبر کاملا کذب است.

وی در رابطه با اهداف درج چنین اخباری از سوی رسانه‌های بیگانه، اظهارکرد: استکبار جهانی با حمایت از این رسانه‌ها و درج چنین اخباری، خواستار ایجاد یک جو روانی علیه امنیت پایدار موجود در کشور هستند.

وی با بیان اینکه، قدرت‌های استکباری جهان توان مقابله برهم زدن امنیت جمهوری اسلامی ایران را ندارند چه برسد به دست نشانده آنان، اظهارکرد: نیروی انتظامی با همکاری مردم، مقتدارنه حافظ امنیت کشور است.

وی با تاکید بر اینکه، مردم باید در رابطه با شایعه پراکنی ضد انقلابیون هوشیار باشند، گفت: امنیت پایدار موجود در کشور را مدیون همکاری‌های تنگاتنگ مردم می‌دانیم.

رییس اداره اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی همچنین با بیان اینکه علماء شیعه و سنی باید بیش از پیش هوشیار بوده و اجازه هیچ‌گونه سوءاستفاده به فرصت‌طلبان را ندهند، تصریح‌کرد: در طول انقلاب اسلامی شیعه و سنی در این مرز و بوم همواره همانند برادر در کنار همدیگر زندگی کرده و همیشه در صحنه‌های حساسی که نظام به آنها نیاز دارد، حضور داشتند، باید قدر این برادری را دانست و هموراه اختلاف سلیقه‌ها را کنار گذاشت.

کد خبر 269358

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha