همشهری آنلاین: ضرب الاجلی را که داعش برای زنان موصلی تعیین کرده تا برای تن دادن به خواسته نامشروع تروریست‌های این گروه، نام خود را در فهرستی ثبت نام کنند به پایان رسید.

 مرگ یا هتک حرمت به دست داعش سرنوشت محنت بار زنان در موصل

به گزارش ايرنا، از موصل خبر می رسد که گروهک تروریستی داعش فهرست زنانی را که می باید میان مرگ و تن دادن به جهاد نکاح یکی را برگزینند، تکمیل کرده است .

پایگاه خبری ˈالانصارˈ روز سه شنبه به نقل از منابع آگاه عراقی نوشت، تروریست های داعش زنان موصل را مجبور کرده اند، با مراجعه به دفاتر ازدواج این گروهک، با مردان آماده جهاد نکاح آشنا شوند.

به گفته این منابع، تروریست های داعش آن دسته از ساکنان موصل را که حاضر به معرفی دختران خود نیستند، به حکم دادگاه داعش به اعدام محکوم کرده اند.

به نوشته این تارنمای عراقی، تروریست های داعش همچنین زنان موصل را تهدید کرده اند در صورتی که خود را تسلیم آن ها نکنند، به قتل خواهند رسید.

اخبار حاکی از خودکشی شماری از زنان و دختران عراقی که مورد تعرض داعشی ها قرار گرفته بودند، بارها در رسانه های عراقی و منطقه ای منتشر شده است.

به نوشته الانصار، داعش، فهرستی از اسامی زنان موصلی را تهیه کرده که بناست در روزهای آینده به جهاد نکاح با تروریست های تکفیری در آیند.

ˈمحمد العریفیˈ مفتی عربستانی و از رهبران فکری تکفیری ها برای نخستین بار بدعتی با عنوان جهاد نکاح را در سال 2011میلادی برای تقویت روحیه تروریست های داعش در سوریه صادر کرد، حکمی که با ابراز انزجار و محکومیت علمای اهل سنت در جهان اسلام روبه رو شد.

کد خبر 267864

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار خلیج‌ فارس

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha